Skocz do zawartości

Asmax-904u Zamula Lacze Podczas Sciagania :/


Stajnia

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam Neostrade 1mb dziele ja na 2 komputery za pomoca routera Asmax-904u. Po podlaczeniu routera jak wlaczam emule calkowicie nie da sie przegladac stron www, albo nie wczytuja sie albo bardzo bardzo mozolnie, a w tym czasie emule np sciaga z predkoscia 5,5 KB/s i wysyla 9 KB/s czyli praktycznie malo obciaza lacze. Kiedy mialem modem bezposrednio podpiety do kompa, strony i jednoczesnie emul smigalo za***iscie, teraz kiedy podpialem router beznadzieja! Na emule przekierowalem porty zeby miec High Id i owszem transfery adekwatne do neo 1 megowej wrocily ale co z tego jak nie mozna wtedy korzystac z www bo mula katastrofalnie, rowniez probowalem przekierowac oddzielnie same strony na porcie 80, tak samo jak przekierowalem emula ale nic to nie dalo. Co zrobic jak ustawic ten zakichany router, zeby wszystko latalo jak za czasow gdy mialem modem bezposrednio podpiety. Najlepiej byloby skonfigurowac ten router tak abym mogl miec zewnetrzne ip, ale o to nie pytam bo 2 nocki trzepalem google i nikt sensownie nie okreslil jak w routerze Asmax-904u uzyskac ip zewnetrzne np za pomoca DMZ. Wszystko super opisane na temat modeli nizej na temat 904 miernota. Instrukcja do modelu 904 nawet ta pelna nie pisze nic konkretnego na temat konfiguracji DMZ i jak ja zrobic, jedynie powierzchownie. Asmax ten model nizej mial zakladke Virtual Server, ale 904 (_niema_ → nie ma) ORT tego. Jesli ktos ma jakies wieksze pojecie na temat problemu i jest w stanie mi pomoc bede bardzo wdzieczny.

 

Dzieki

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...