Skocz do zawartości

Dzień Bezpiecznego Windows :) Poczytajcie Sobie :)


SlawekM.

Rekomendowane odpowiedzi

zobacznie jak macie chwle newsa: http://www.hacking.pl/news.php?id=4371

 

To cytat : "Przykładem tego może być to, że według informacji zawartych na stronach w celu zapewnienia sobie bezpieczeństwa należy używać najnowszych wersji produktów firmy Microsoft ..... "

 

No to nie mam bezpiecznej maszyny :(

 

Ale chała i to pod patronatem prezydenta :(

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze ,że taka akcja jest. Pomino tego ,że w większości używam Linuksa czasem jeszcze muszę skorzystać z Windows. I właśnie w tym czasie ten komputer jest narażony najbardziej... Jeśli ogół ludzi będzie wiedzieć jak zabezpieczyć swój komputer przyniesie to zyski wszystkim, nawet tym co używają Linuksa... Jeśli będzie mniejszy ruch w sieci będziemy mogli spokojnie aktualizować system z dużoo większym transferem... Korzyści z zabezpieczenia Windows dla linuksiarzy jest więcej... Warto się nad tym zastanowić... naprawdę polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sens w tym, ze oni nawet nie wspominają o innych mozliwosciach, cala akcje sponsoruje glównie Microsoft, a patronat bierze prezydent RP !! Dla mnie to skandal, przeciez to jakby reklamował ich firme. Do tego piszą na stronie akcji, ze bezpieczny komputer to ten z Windowsem i aktualizacjami! Pieniądze żadzą światem ... ale to wiemy :(

pozdrawiam

p.s.

Co doa ktualizacji windowsów to nie mam nic przeciwko, trzeba to robić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...