Skocz do zawartości

Certyfikacja Rhcss I Rhca


lmatys

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualne ceny widnieją na stronach Red Hata i o ile wiem, to nic się nie da z nimi zrobić. Ponadto aktualnie nikt w Polsce nie prowadzi szkoleń dla indywidualnych osób na poziomie RHCA. W grupach jest już trochę lepiej - szkolenia da się załatwić, ale egzaminów nie ma. Niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Skoro nikt nie prowadzi takich szkoleń to może udaloby się na tym forum (albo wśród znajomych) zebrać grupę na takie szkolenia.

Mój szef nie chce mnie wysłać na RH333 bo w Altkomie nie ma grupy i nie organizują.

Może gdyby zebrało się z 5-6 osób udałoby się zorganizować takiego bootcampa RH333+EX333?

No i oczywiście szkolenia RH4xx+EX4xx także można podciągnąć pod powyższe...

 

Ja jestem chętny na takiego bootcampa :)

 

--

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Odświeżę trochę temat - dowiedziałem się, że Altkom zamierza robić ścieżkę szkoleń do RHCA. Mam dostać niebawem szersze info - jeśli są chętni, proszę o PM.

 

--

Pozdrawiam

Piotrek

 

Odświeżam temat po raz kolejny. Dostałem info na temat terminów szkoleń w Altkomie. Jednak ceny są powalające - np za RH401/EX401 w sumie 4tys. EUR ... masakra. Taniej będzie mi chyba 3 podejścia do CCIE zapłacić niż jedno szkolenie+exam z RH :(

 

--

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Ceny są takie a nie inne ze względu na to, że ośrodki szkoleniowe rozliczają się z RH w euro, a kurs jest taki a nie inny.

 

Obecnie najbliższe znane mi szkolenie ze ścieżki RHCA jest w altkomie w warszawie RH436 (Clastry). [23-26.03.2009]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...