Skocz do zawartości

.dmg Z Mac Os - Prośba


zyguli

Rekomendowane odpowiedzi

Moja koleżanka jest w stanach i kupiła sobie tam Macbooka. Oprócz tego poprosiłem ją o przysługę i kupienie mi programu do muzyki. Pomysł miałem taki, że kupuje najpierw starszą niższą wersję za grosze i robię upgrade za niewielkie pieniądze do pełnej, najnowszej wersji - oszczędność 80%! Problem polega na tym, że program jest zabezpieczony kluczem USB i żeby dokonać zakupu upgradu potrzebny jest numer związany z tym kluczem - jedynym sposobem podejrzenia go jest użycie programu do tego stworzonego.

 

Program jest na stronie w formie .DMG. Nie używałem wcześniej maca więc sprawdziłem na youtube jak to się instaluję i przyznam, że dla dziewczyny to może być trochę zamieszania z tym montowaniem itp. Pomyślałem, że wydobędę z tego obrazu jedyny potrzebny do instalacji plik. Otworzyłem go pod windą Transmac'iem i zobaczyłem bardzo dużo róznych podkatalogów. Pierwszy zwrócił moją uwagę ten podpisany .pkg - z googla wyszło mi, że to plik instalacyjny MacOS.

 

Czy to co napisałem jest zgodne z prawdą? Czy ktoś, kto ma Maca, byłby w stanie wydobyć dla mnie ten plik .pkg, żebym mógł go przesłać koleżance? Czy taki plik instaluję się już tylko przeciągnięciem do folderu aplikacji w macosie? Może można go uruchomić nie instalując - to by było najlepsze rozwiązanie?

 

To link do pliku:

 

http://www.syncrosoft.com/downloads/Syncro...enseControl.dmg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: sa polskie fora dla uzytkownikow mac'ow.

Po drugie: instalowanie aplikacji na macach to chyba jedna z najprostszych rzeczy na swiecie (nawet Ci napisze jak to dziala: sciagasz plik .dmg, klikasz 2 razy, twrzy sie na pulpicie ikonka dysku,

w srodku jest program (1 plik) lapisz go i wrzucasz do folderu aplikacje, dysk pomieli i tyle).

Po trzecie: jesli kupiony jest orginalny program to nie wydaje mi sie zeby byly problemy z kluczami.

Po czwarte: a jesli sa, to rozwiazesz je sie wykonujac punkt drugi.

 

Cheers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...