Skocz do zawartości

Tablice Heliona


Esekiell

Rekomendowane odpowiedzi

witam, nie wiem czy zauwazyliscie ale jakis czas temu helion wypuscil tablice informatyczne zawierajace komendy (_linuxowe_ → linuksowe) ORT (wydaje mi sie ze dla poczatkujacych, czyli dla takich osob jak ja :>)

sa to 4 strony formatu A4 na bardzo ladnym papierku, cena nie jest wygorowana (niecale 10 zl). jezeli ktos chcialby to zobaczyc to moge pokazac skany - oczywiscie to nie jest reklama ani dzialalnosc majaca na celu zmniejszenie obrotow heliona. po prostu jakby bylo osob chetnych... to mozemy sie umowic, tak jak sciaganie mp3 z netu - bedziecie mieli 24h na wykasowanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też widziałem te tablice helionu.... ciekawa sprawa... ale nie tylko tablice o lnuxie są... ja widziałem jest o C++ i HTML ale na pewno jest ich więcej.. uwarzam że to dobry pomys dla tych którzy dopiero zaczynają..... jest tam troche przydatnych komend itd... ale jak już powiedział Esekiell kosztują 10 zł. I nie wiem czy nie lepiej dołożyć pare złotych i kupić sobie książke o (_linuxie_ → Linuksie) ORT.... a 10 za 4 kartki A4 to wcale nie tak mało... tyle że są ładnie wydrukowane........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...