Skocz do zawartości

Wifi Do Psp


bari9119

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki mały problem proszę mi powiedzieć mam internet z UPC i kupiłem do niego normalny router D-link Dir-100 i mam neta na 2 kompy ale teraz na drugim kompie chciałbym podłączyć urządzenie WiFi USB żebym mógł się łączyć z moim PSP i czy np. takie urządzenie wystarczy http://www.komputronik.pl/Sieci/TP_Link_ka...pelny,id,44507/
I czy instalacja i konfiguracja jest prosta???
Z góry dziękuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę w sieci to działa to pod linuxem, ale czy nie będziesz miał problemów to nie wiem, proponowałbym znaleźć urządzenie gdzie jest oficjalne wsparcie dla Linuksa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem PSP, świetna zabawa, jednak sprzedałem bo zbyt dużo czasu zjadała. Z tego co przeglądałem to nie będziesz miał dostępu do plików na kompie z poziomu PSP, jednak zapewne chodzi tobie wyłącznie o to by mieć internet w PSP, trochę z tym zabawy będzie, będziesz musiał trochę poczytać o sieciach itd., więcej zachodu niż korzyści, jednak da radę.

 

PS: Ja mam router bezprzewodowy, PSP się ładnie konfigurowało, internet służył tylko do automatycznych aktualizacji, przeglądanie sieci jest polecane tylko dla wytrwałych lub masochistów.

 

PS2: Co do urządzenia się nie wypowiem gdyż nie mam pojęcia jak działać to będzie pod Linuksem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...