Skocz do zawartości

kernel 2.6.3 + patch


polo57

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie

 

Panowie pojawiła się już nowa stabilna wersja jajeczka 2.6.3 oraz patch do niego,który prawdopodobnie optymalizuje system.

 

www.kernel.org

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie

 

Panowie pojawiła się już nowa stabilna wersja jajeczka 2.6.3 oraz patch do niego,który prawdopodobnie optymalizuje system.

 

www.kernel.org

 

Pozdrawiam

nowe jajo (chcę je mieć! D)...

Ja też kiedyś tak pędziłem, do kiedy to, nie zostało mi uświadomione (potem sam przyznałem temu rację) iż to jest coś w rodzaju "wyścigu szczurów" ... właściwie nie mającego dla mnie technicznego znaczenia... :D

Teraz z "dystansu" oceniam sytuację, co w jakimś stopniu pozwala mi "nie zwariować" ... :mrgreen:

 

(co wcale nie umniejsza powyższej wiadomości, ot takie małe moje wynurzenie)

==

ty tylę jeżeli chodzi o aspekt filozoficzny ;)

 

a technicznie będe uparty ----> tutaj też jest:

http://people.redhat.com/~arjanv/2.6/SRPMS.kernel/

albo

http://people.redhat.com/~arjanv/2.6/RPMS.kernel/

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim.

 

Marcyr jestem bardzo zadowolony i szczęsliwy,że dzięki Tobie /m.in./ ta Grupa żyje.

 

Jesteś wszędzie i to bardzo dobrze/nie pucuję się ale polubiłem Ciebie i tą Grupę.Należę co prawda do kilku Grup,ale do Linuxowej-pierwszej - konkretnej,bo związaną z moją ulubioną dystrybucją Fedorą/,ponieważ dzięki takim ludziom Grupa żyje a każdy post każdego Użytkownika Forum popędza do pisania następnych -is ok.

 

Przez moment myślałem,że poprzez Twój post przemawia cynizm,ale moim zdaniem chyba jest taka potrzeba aby poinformować ludzi /być może ktoś nie wie/o nowościach.

 

Ja przyznam się,że tylko dlatego kompiluję,eksperymentuję,proszę o pomoc itd, itd - ponieważ praktyka czyni Mistrza - a jeśli pojawia się cokolwiek nowego i stabilnego,to dlaczego nie mógłbym na tym poćwiczyć.

 

Musisz mi przyznać rację.

 

Dosyć tego filozofowania /nigdy nie byłem politycznym,ale czasem się rozpisuję - /PRZEPRASZAM/.

 

ps.w pracy jednak poszło kde3.2,jednak aby w pełni zautomatyzować cały proces,trzeba będzie dopisać kilka linijek tekstu.Wiem,że to nie w tym poście,ale zaraz muszę dalej kombinować,aby spisać to co w głowie i przekazać moje doświadczenia na Grupie.

 

Wydaje mi się,że Grupa to nie tylko pytania,odpowiedzi - ale także pokazanie Grupie efekt swich doświadczeń - nawet bez zapytania a po prostu wysłanie posta jako ciekawostkę.

 

 

Dobra zanudzam - przyznam się,że wypiłem drinka .Sorry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że kompiluj, konfiguruj, eksperymentuj ... i nigdy nie patrz czy to się innym podoba... to są Twoje indywidualane doznania i najważniejsze jest to, aby praca na (_linuxie_ → Linuksie) ORT sprawiła Ci radość, a nie zdanie na ten temat "jakiś" "cfaniaków" :mrgreen:

 

Mój cynizm, ironia ... nie wiem, pewnie już taki jestem -- nie zawsze pewnie świadomie a czasem niepotrzebnie ...

8)

 

A najważniejsze jest i tak to, żeby zabawa, praca, nauka na (_linuxie_ → Linuksie) ORT sprawiała nam wszystkim (razem i osobno) frajdę :)

 

i tyle...

 

Howgh

 

pozdrawiam

 

PS -- co do charakteru Twoich postów... to moim zdaniem jak najbardziej nie powinny być tylko pytaniami...

 

Mi osobiście właśnie brakuję troszkę tych luźnych i przyjacielskich (nie mylić tego z jakimś narzekaniem na forumowiczów - w tym wypadku chodzi mi zupełnie o co innego) przepełnionych czasem lekkimi pierdołami postów. |ale ja w ogóle chyba dziwny jestem| Żywię jednak głęboką nadzieję, że to się w przyszłości odmieni, bo warunki ku temu są wyśmienite, a forum jeszcze takie młode ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...