Skocz do zawartości

Sendmail ??????


DEMON

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie - przy starcie (_linuxa_ → Linuksa) ORT gdzie system wyswietla pokolei procesy ktore uruchamia - potwierdza je napisem "ok" w pewnym momencie gdy wyswietla

"Starting Sendmail "

 

strasznie dlugo musze czekac zeby potwierdzil ze "ok" nie wiem czy on niemoze go uruchomic czy co ale po jakis 4 minutach wyswietla "ok" wkuza mnie to czekanie - moze ja mam go zle zkonfigurowanego ze tak dlugo musze czekac na podniesienie tego programu - tak samo jest z

"Starting sm-client" - powiedzcie mi czy da sie go wylaczyc - a czy jak go wywale z pliku startowego to bede mogl poczte wysylac i tak dalej ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno pytanie -

Feb 22 11:53:01 ja modprobe: modprobe: Can't locate module sound-service-0-3

Feb 22 12:12:57 ja modprobe: modprobe: Can't locate module sound-slot-1

 

znalazlem to jak przegladalem logi - wiecie co to zonacza ???? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]powiedzcie mi czy da sie go wylaczyc [...]

 

wywal usługę sendmail ---> tu masz wskazówki jak się do tego \"dobrać\" http://www.fedora.pl/pl/forum/viewtopic.ph...hlight=services

 

[...]powiedzcie mi czy da sie go wylaczyc - a czy jak go wywale z pliku startowego to bede mogl poczte wysylac i tak dalej ????

 

a co my wróżki?? :D

 

ja nie wiem o jakie wysyłanie Ci chodzi ... przez SMTP .... uproszczajac, normalnie za pomocą jakieś skrzynki np w interi.pl i za pomocą np. mozila mail -- TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki za odzew :)) i za linka poradzilem sobie - na poczatku jak pisalem nie wiedzialem ze sendmail to serwer poczty i jest mi on do niczego niepotrzebny - Zmienielm plik

 

s80sendmail na k80sendmail co powoduje ze przy starcie jest on killowany :)

 

ps. na tym forum to chyba tylko ty odpowiadasz na posty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...