Skocz do zawartości

[moodle]fedora 11 I Dostęp Do Katalogu


grzegorz2107

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam nadzieję, że piszę w dobrym miejscu. Instalowałem cms moodle. Niby wszystko było ok do chwili gdy pojawił się komunikat na stronie że nie można połączyć z bazą. Czemu taki był komunikat to nie wiem-bo z bazą niby było wszystko ok. Postanowiłem więc przeinstalować moodle. wyinstalować się dało, ale zainstalować już niezupełnie. Mianowicie moodle instaluje się w katalogu var/www czyli nie bezpośrednio w var/www/html. Gdy się zainstaluje to nadal pojawia się mi komunikat o błędnym połączeniu z bazą danych lub że plik config.php jest zły. Config.php jest dobry i jestem tego pewny, bo zainstalowałem moodle także lokalnie i wszystko jest ok-tylko kwestia zmiany danych. Kłopot w tym że jak przeniosę zainstalowany katalog do var/www/html to pokazuje mi że nie ma takiego katalogu. Dodatkowo jeśli moodle jest wyinstalowany(czyli tak jak aktualnie) to nie mogę w /var/www/html utworzyć katalogu moodle. Znajomy mówił mi że moodle jest jakoś skojarzone w systemie i nie można tam właśnie dlatego utworzyć nawet katalogu. Pytanie moje brzmi: jak to rozwiązać?? Jak usunąć wszystkie skojarzenia z pakietem/cms-em moodle??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...