Skocz do zawartości

Komitet Redakcyjny Remiksu


Fany

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Póki co nie mamy własnego działu na forum (może ktoś z TEAMU jednak się zlituje).

Bardzo zmotywowało nas do działania przeniesienie dyskusji w sprawie remiksu do działu Offtopic.o nazwie No name :angry:

 

Wiele osób o tym pisało, ale jak na razie nie zaproponowano jak stworzyć ekipę redakcyjną.

Spróbuję zatem zacząć.

Chętni do zrobienia czegoś w wymienionych poniżej działach niech zgłaszają swoją gotowość.

 

Mam następujące propozycje co do składu:

 

Dział 1 - zadecydowanie co ma się znaleźć w remiksie sugerując się wynikami ankiety (1-2 osoby) - trzeźwo myślące osoby nie bojące się podjąć decyzji z innych

 

Dział 2 - ogarnięcie propozycji Działu 1 od strony licencji (1-2 osób) - ktoś mający pojęcie o tych sprawach

 

Dział 3 - stworzenie pliku remiksu wg. zaleceń Działu 1 (1-2 osoby) - ktoś kto ogarnia tworzenie takich plików

 

Dział 4 - stworzenie skryptu po-instalacyjnego (1-2 osoby) - potrzebna znajomość tworzenia skryptów

 

Dział 5 - wygląd (logo, tapeta) (1-2 osoby) - ktoś z zacięciem graficznym i zmysłem estetycznym

 

Dział 6 - zadecydowanie o nazwie (1-2 osoby) - tu też potrzebny zdrowy rozsądek

 

Dział 7 - zorganizowanie miejsca na obraz remiksu (1 osoba) - ten kto ma takie możliwości

 

Jeżeli macie jeszcze jakieś propozycje to śmiało, bo czas leci. Ważne aby zacząć. Potem to już z górki.

 

Nie wyżywajcie się proszę na nazwach działów :) . Tu chodzi tylko o inicjatywę...

 

Jeżeli ktoś jest chętny do zajęcia się jakimś działem niech w postach poniżej wpisuje: "mogę się zająć działem X, od zaraz". Jak skompletujemy Komitet Redakcyjny :) to zatwierdzony skład umieścimy w tym poście.

 

Co wy na to?

 

PROPONOWANY SKŁAD:

 

Dział 1 - Heos

Dział 2

Dział 3

Dział 4

Dział 5 - kayon

Dział 6 - Heos

Dział 7

-----

Edited by Sorror: wątki związane z remiksem zostały trochę uporządkowane, na tę chwilę wszystkie kolejne wątki związane z tym tematem proszę umieszczać w dziale 'No Name'. Dział informacji na temat Fedory służy... informacjom na temat Fedory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motywacja motywacja..ale zacząłem remixsować tutaj o tym wpisałem http://forum.fedora.pl/index.php?s=&sh...st&p=142100. wychodzi na to ze odbębniłem punkty od 1-3(trochę 4). naprawdę tyle osób nie trzeba, tyle dyskutować nad tym też nie trzeba. Nie chce marudzić ale tu jest na mój gust za dużo gadania.

Co do Licencji to nie wymaga za dużo czasu, poza JRE które ktoś musi sprawdzić jak licencjonowanie załatwić. Gdzie dać akceptacje licecjii JRE czy można to pominąć czy nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...