Skocz do zawartości

Downgrade Redhat 4 As Do Redhat 4 Es


PKZ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

może ktoś z Szanownych Użytkowników tego forum będzie w stanie mi pomóc... Googlowałem już trochę, szukałem na forum, ale nigdzie nie mogę trafić na odpowiedzi, które mnie interesują. Sytuacja wygląda następująco: posiadam serwer z RedHat 4 Enterprise Server w wersji AS i bardzo mi zależy, aby "przerobić" go na wersję ES. ES to jest ograniczony wariant Enterprise Servera wspierający "skromniejsze" konfiguracje, ale w zupełności mi wystarczający bo całkowicie wspiera platformę sprzętową na której działa w/w system. Różnica na której najbardziej mi zależy to koszty wykupienia supportu: dla wersji AS to ok. 5000 PLN rocznie, a dla ES można go nabyć za ok. 1000 PLN/rok. Niestety podczas zakupu sprzętu z oprogramowaniem otrzymaliśmy AS i wszystko co potrzebne na nim działa.

Wiem, że instalacja nowego RH w wersji ES na pewno zadziała, ale nie o tego typu rozwiązanie mi chodzi :-) Za dużo na tej maszynie działa, aby instalować wszystko od nowa. Jeśli ktoś ma inny pomysł na rozwiązanie mojego problemu będę bardzo wdzięczny.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...