Skocz do zawartości

Zewnętrzny Ip


Xaero

Rekomendowane odpowiedzi

Ma pytanie. Korzystam z bezprzewodowego internetu, nie mam jednak zewnętrznego IP. Wszyscy użytkownicy korzystają z gatewaya. Bardzo mi zależy na tym IP i chce się oniego upomnieć u adminów. Nie wiem tylko czy jest coś takiego możliwe. Chciałbym aby połączenie było przekierowywane na mój wewnętrzny IP. Czy da się to zrobić ? Jeśli tak to w jaki sposób ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy Ci na tym IP, ale nie powiedziales co chcesz dzieki temu uzyskac,

 

np:

chcesz postawic u siebie serwer:

ftp

www

rozmowa gloswa gg

direct connect :>

grac w warcrafta na battlenecie :P

 

no to prosisz zeby dali Ci pewna pule portow np: od 5000 do 5010 i przekierowali je na Twoj zewnetrzyny IP

(watpie zeby przekirowali port 80 czy 20 na Twojego IP, (w ogole to zapomnij o portach mniejszych niz 1024)

 

reszta to ustawieniie odpowidnich portow u siebie np:

 

www na 5001

ftp na 5002

gg na 5003

dc na 5004

itd.....

 

P.S. u mnie w sieci kazdy uzytkownik jak poprosi to ma przekierowany jeden port na swoj komputer i zrobione to tak, ze uzytkownik o numerze ip 192.168.0.25 ma przekierowanie z serwera port 5025 do siebie na port 5025, itd (a co z nim robi to jego sprawa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

ummm.... a wie ktos jak przekierowac port 80 na moje wew IP jezeli mam router draytek2600g czy jakos tak a polaczenie z internetem i siecia przez bezprzewodowe urzadzenie draytek 510 ? wie ktos jak to zrobic ? bo w ustawieniach routera jakos nic nie moge znalesc :( jak by ktos mogl mi (_pomuc_ → pomóc) ORT to poprosze o kontakt na gg albo tlena z gury wielkie dzieki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam router draytek2600g czy jakos tak

Po pierwsze dowiedz się jak dokładnie nazywa się Twój router i poszuaj coś na jego temat w necie. Wydaje mi się to niemożliwe żeby router nie miał funkcji przekierowywania portów. Nawet najtańsze modele to mają jeśli się nie myle. Może jest pod inną nazwą np port triggering itp.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...