Skocz do zawartości

Zmiany W Certyfikacji


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jakbym miał wrzucić dwa grosze, to mam nieśmiałe wrażenie, że wprowadzenie 3-letniego czasu ważności dla wszystkich CoE, który jest dodatkowo niezależny dla każdego egzaminu z osobna zabije zdawanie czegokolwiek powyżej RHCE. Jeśli dobrze to rozumiem mając RHCA należałoby ponownie robić każdy jeden egzamin co trzy lata.

 

Red Hat Certificates of Expertise earned before October 1, 2014 will be considered current until October 1, 2017.

 

Już nawet nie wspominam, że te egzaminy (jako CoE) miały być ważne dożywotnio i taka zmiana wygląda jak niezły skok na kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Zgodzę się z tobą. Dla Red Hata to jest duży skok na kasę. Ja tam myślę robić 1 egzamin wyższy raz na 3 lata, aby RHCE zatrzymać, nie ma sensu zdawać RHCA, aby co trzy lat ago odnawiać, jeszcze jeżeli egzamin kosztuje ile kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co teraz się spinać i siadać do 442? Egzamin chyba najtrudniejszy ze ścieżki a można go np OpenStackiem zastąpić ...

Trochę się zdemotywowałem, żeby dokańczać ścieżkę RHCA ...

No i to odnawianie CoE ... pachnie mi to trochę "Cisco-certification-way"... i tak jak wyżej napisano - skok na kasę (niemałą bo za 3 CoE mam 2 podejścia do CCIE albo JNCIE) ...

 

--

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...