Skocz do zawartości

Red Hat Linux 9. Biblia


marcYr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Właśnie przymierzam się do zakupu Red Hat Linux 9. Biblia.

 

Jest to jednak znaczny wydatek ( :P ) i dlatego byłbym bardzo wdzięczny jeżeli ktoś zechciałby wyrazić swoja opinię na jej temat.

 

 

Pozycja te będzie miala za zadani ugruntowanie mojej wiedzy która jast nad wyraz chaotyczna i wymaga "załatania' wielu dziur. A ze względu na fakt, iż jestem użytkownikiem Fedory - wybór mój padł właśnie na Red Hat Linux 9. Biblia

:mrgreen:

 

Wiem że na necie jest wiele opracowan i dokumentacji lecz ja osobiście preferuję jednak "żywe" książki. :)

 

Liczę, iż podzielicie się swoimi opiniami na temat tej pozycji, a być może zaproponujecie co innego?... :)

 

Pozdrawiam

 

PS. Ktoś już ostanio poruszył podobną kwestię, lecz ja tym postem chciałem skonkretyzować pytanie :) Opnię na temat tej pozycji są nad wyraz pozytywne - lecz chciałem zrobiś jeszcze jeden rekonesans i byłbym wdzięczny za dodatkowe opinię. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUPUJ I NIE ZALUJ!!!

za***ista ksiązka

:mrgreen:

 

nareszcie ktoś zabrał głos :D

 

kupiłem .. wczoraj - i powiem tylko tyle że lepsze pozycji nie widziałem 8)

 

==

 

teraz to wszyscy mają ze mnie radochę jak wszędzie z nią łażę - do pracy, toalety ... :mrgreen:

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam RedHat 8.0 Biblie. Kupuj i nie zalujl!!

 

sparky

 

no jak mówiłem - już to ZROBIŁEM -- i (_na prawde_ → naprawdę) ORT nie żałuję :D

 

Jeżeli ktoś kiedyś będzie czytał te posty, to ....zachęcam

:mrgreen:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle ze wiekszosc rzeczy mozna znalesc w sieci i przy odrobinie silnej woli mozna do wszystkiego dojsc. Trzeba wykozystywac internet jesli sie i tak juz za nigo placi.

 

Chociaz ksiazka fajna sprawa :)

 

ano dobrze myślałeś ...

i uwierz że korzystam ... jednak jeżeli chodzi o "Red Hat Biblia" to znalazłem tylko jakieś wyrwane roddziały - chcą mieć całą - kupiłem.

:mrgreen:

 

sorry (z całym szacunkiem dla Ciebie) (sit - znowu będe czarnym charakterem) ale Twoja odpowiedz (przede wszyskim wzmianka o silnej woli)jest wyniosłym mądrzeniem się wybitnie nie na temat ... (czytałeś w ogóle moj post na który odpowiadasz??)

 

pewnie, że wszystko można znależć - gołe panie też ... :evil:

 

generlanie Twój post jest dla mnie wypowiedzią w stylu = " forum też jest bez sensu - bo jest dokumentacja"

 

 

teraz skorzystam z porównania która mi kiedyś przyszła prz dość analogicznej sytuacji

Epilog:

po co używać pilota do TV - można przecież kliknąć w przycisk na obudowie telewizora - efekt ten sam ..."

 

pozdr

 

sparky -- pocieszę Ci tym - iż zapewne się wiele od sibie nie różnią:D

ale jak będziesz potrzebował jakiegoś rozdziału - daj znać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja odpowiedz (przede wszyskim wzmianka o silnej woli)jest wyniosłym mądrzeniem się wybitnie nie na temat ... (czytałeś w ogóle moj post na który odpowiadasz??)

 

No nie wiem czy to jest madrzenie sie. Napisalem co ja mysle Ty piszesz co Ty myslisz. Po to jest forum. Co do reszty to masz racje.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle ze wiekszosc rzeczy mozna znalesc w sieci i przy odrobinie silnej woli mozna do wszystkiego dojsc. Trzeba wykozystywac internet jesli sie i tak juz za nigo placi.

 

heh..... tylko trzeba jeszcze te siec miec.... :cry:

wlasnie z domu na modemku sobie surfuje - oj chyba minelo kolejnych 6 minut.... jak cos sciagne to i tak od razu druk :)

przeliczajac -> niektorym ksiazka bardziej sie oplaca niz intenet za ktory placi ehhhhh ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...