Jump to content

Prosty Program-Serwer


Subaru
 Share

Recommended Posts

Witam~

 

Mam taki problemik, który zastanawia mnie od dobrego tygodnia już. Jest - a raczej była - pewna gra typu Tetris Attack na iPhone'y nigdy nieprzeportowana nigdzie indziej. Nazywała się Aurora Feint. Gra była bardzo napakowana klimatem Fantasy i była tą jedną grą, za którą dałbym się pokroić by znowu mieć iPhone 3G(S) i grać w nią.

Problem zaczyna się w tym miejscu, że o ile mnie pamięć nie myli, gra wymagała połączenia z internetem (do zalogowania się / stworzenia konta conajmniej). Nie pamiętam czy po przejściu przez ekran logowania dalej tego internetu wymagała czy też nie.

Firma, która zajmowała się ileśtam lat temu (chyba około 2010 rok to był)...w sumie nie wiem czy upadła czy co. Wikipedia twierdzi co inne, newsy twierdzą co inne...

Do rzeczy.

Pomysł mój jest taki by napisać mini-serwer program, który by po prostu wysłuchiwał co aplikacja rząda od niego i na ślepo zezwalał/zatwierdzał, byleby gra przeszła dalej :P

Pytanie moje, czy byłoby to wykonalne a jeśli tak, to jak trudne?

Rzecz jasna nie będę nikogo ciągał do aktualnego pisania póki nie uzyskam iPhona i tej aplikacji (paczka na szczęście gdzieś spoczywa w internecie lub u mnie, "The Beginning" był darmowy i tak i tak).

 

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

 

Subaru

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...