Skocz do zawartości

szykana :P


marcYr

Rekomendowane odpowiedzi

co o tym myślicie?  

---> http://www.enter.pl/forum/topic.asp?TOPIC_ID=9090&

 

:evil:  

 

ja w sumie nie wiem po co w ogóle wdawałem się w dyskusję - ale mnie poprostu poniosło :D:D

 

ale muszę się powstrzymywać - bo szkoda klawiatury...

 

:mrgreen:

 

a (_wogóle_ → w ogóle) ORT to wydaje się być monologiem lub "mało obiektywną i zdrową dyskusją" - i może się zmienić w jakieść "szowinistyczne" dyskusję - bez sensu ...

wrócimy do rzeczywistości ... :mrgreen:

 

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie doczytałem bo misie nei chciało ale jak may RH vs FC.

To wiadomo że że FC.

 

To jak zastanawiać się czy RH9 czy RH10.

Nowe pakiety i tyle.

 

nie, nie o to mi chodziło ... musisz doczytać - tam dalej jest o nas :mrgreen:

 

---

a że Ci się nie chciało - to się nie dziwie ;)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie doczytałem bo misie nei chciało ale jak may RH vs FC.

To wiadomo że że FC.

 

To jak zastanawiać się czy RH9 czy RH10.

Nowe pakiety i tyle.

 

nie, nie o to mi chodziło ... musisz doczytać - tam dalej jest o nas :mrgreen:

 

---

a że Ci się nie chciało - to się nie dziwie ;)

 

pozdr

.

 

A no nie chciał. Cłowiek wraca do domq zmęczony IPB Image i czasem mi sie nic nie chce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie o to mi chodziło ... musisz doczytać - tam dalej jest o nas

.
forum Fedory działa ale nie mogę powiedzieć, że podawane tam informacje informacje są wyższych lotów.

na ogół w odpowiedzi na zadane pytanie

\"Cześć nie to,że nie chcę pomóc,ale jak poczytasz Forum to wszystkie odpowiedzi znajdziesz bez problemu.

O wszystkim na Twoje pytania już zostało powiedziane.

 

[ciach]

 

forum Fedory działa tylko pod adresem http://www.fedora.pl/pl/forum/

ale moim zdaniem jest martwe nikogo na nim nie było a ostatni wpis był z godziny 19

 

o te wypowiedz ci chodzi?

ja mysle ze w odroznieniu od grup usnetowych fora to podworka na ktorych bawi sie mniej lub bardziej zamknieta grupka ludzi, ktorzy sie 'docieraja', po pewnym czasie kazdy wie jak zadac pytanie, latwo przewidziec kto odpowie, czlowiek przyzwyczaja sie do takiej a nie innej formy odpowiedzi, aktywnosci (ze np po 19 nic nie pisano :) ) i to jest fajne...

Ze Ci sie chcialo im tam odpowiadac.....?

 

sparky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie o to mi chodziło ... musisz doczytać - tam dalej jest o nas

.
forum Fedory działa ale nie mogę powiedzieć, że podawane tam informacje informacje są wyższych lotów.

na ogół w odpowiedzi na zadane pytanie

\"Cześć nie to,że nie chcę pomóc,ale jak poczytasz Forum to wszystkie odpowiedzi znajdziesz bez problemu.

O wszystkim na Twoje pytania już zostało powiedziane.

 

[ciach]

 

forum Fedory działa tylko pod adresem http://www.fedora.pl/pl/forum/

ale moim zdaniem jest martwe nikogo na nim nie było a ostatni wpis był z godziny 19

 

o te wypowiedz ci chodzi?[...]

 

o te ... i jeszcze więcej - zirytowałem się - poczytaj ich inne posty dotyczące lina - szok .... a pozniej słyszę jakieś gderanie to się wnerwiłem :mrgreen:

 

[...]

Ze Ci sie chcialo im tam odpowiadac.....?

 

no właśnie nie wiem jaki to miało sens

:roll:

walczyłem za fedore.pl :D

 

ale dobra - nie czytam w koncu ENTERA 0 i nie będe :D

 

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czytam w koncu ENTERA 0 i nie będe :D

 

Ja czytam :) Musze Ci powiedziec ze ostatnio cos ich wzielo na linuksa - jak przez ostatnie 2 lata prawie slowa nie napisali na ten temat to 3 numery temu wielki artykul z opisem instalacji i na cd dodali mandrake'a 9.1, 2 numery temu znowu wielki artykul z opisem podstawowych linuksowych odpowiednikow programow spod windy i tendencja ta najwyrazniej sie utrzyma... hmmm...

 

a tak BTW co czytacie - chodzi mi o prase? Linux+ uwazam za za drogi i jest bardzo pro-auroksowy, swiezutki LinuxMagazine z kolei z artykulami zagranicznych specow jakis nie na nasze warunki sie wydaje - zauwazaja tylko platne wersje dystybucji, wiekoszosc przykladow na SuSE, dodaja na cd dla mnie egzotyczne distro (Adamantix, Xandros)

BTW - fedore zjechali bardzo :) ) - na razie daje im jeszcze szanse....

 

sparky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

 

a tak BTW co czytacie - chodzi mi o prase? Linux+ uwazam za za drogi i jest bardzo pro-auroksowy, swiezutki LinuxMagazine z kolei z artykulami zagranicznych specow jakis nie na nasze warunki sie wydaje - zauwazaja tylko platne wersje dystybucji, wiekoszosc przykladow na SuSE, dodaja na cd dla mnie egzotyczne distro (Adamantix, Xandros)

BTW - fedore zjechali bardzo :) ) - na razie daje im jeszcze szanse....

 

sparky

 

Jezeli chodzi o prasę to niestety Linux w polsce jest "nieco" zaniedbywany. Ja w miarę środków czasem kupię któreś z wydawnictw "Linux+" lecz powiem szczerze że 'to nie to' -- jak słusznie zauważyłeś podkopują swoj profesjonalizm w bardzo jawny sposób - promując "na siłe" Auroxa (myślę że w pryszłości istnieje szansa, iz zmienią nazwę na Aurox+).Ja osobiście nie mam nic przeciwko tej dystrybucji ale, no właśnie - jeżeli kupuję gazetę zorientowaną na środowisko Linux a dostaję samego Auroxa to mi to przestaję odpowiadać.

Dla przykładu - kupiłem ostanie wydanie "Linux+ w szkole" (jakoś tak te wydanie brzmi :) ) gdzie była generalnie mowa o sieciach (i prblemach z nią związanych) + Slackwere, FreeBSD i CD live PLD - a praktycznie gazeta co chwila odwołuję się do 'słynnego' Auroxa ... zostawiając miejsce dla ww. dystro na samym końcu gazety - jak dla mnie coś nie tak.

Ale kontynując główny temat - ostanio wyszła nowa prasa (a właściwe powstal polska wesja) LinuxMagazine która już zaczyna spełniac moje wymagania. Napisałem 'zaczyna' ponieważ miałem tylko 2 egzemplarze i poczekam z wyciągnięciem ostatecznych wniosków.

Powiem szczerzę iż najbliższe mojemu sercu :) jest wydawany "sezonowo" "Chip SPECJAL linux". Uważam iż jest to najrzetelniej (jak na razie) przygotowane czasopismo (zresztą nie tylko (_linuxowe_ → linuksowe) ORT :P )...., ubolewać należy tylko że ukazuję się tak rzadko.

 

To tylę - a uważam, że o wiele za mało- tym bardziej cieszę się że doczekaliśmy się premiery LinuxMagazine PL.

 

pzodr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę - co z tym logowaniem ??? :x

 

człowiek się 'natrzaska' aż paluchy bolą a tu wyskakuję --- gość ...

 

:mrgreen:

 

dla rozwiania wątpliwości i podciągnięcia dyskusji to wyżej - pisałem ja 8)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Moim zdaniem Linux+ bedzie musial troszke zmienic strategie wlasnie z powodu ze na rynku pojawil sie Linux Magazine. Zmiany juz widac biezacy i kazdy nastepny numer ma byc do wyboru CD lub DVD. Wokol Linux'a zrobilo sie glosno, coraz wiecej osob szuka alternatywy dla Windy a gdzies musza zdobywac wiedze.

Dla mnie Linux Magazine jest troche za trudny - nastawiony na profesjonalne rozwiazania w Linie,a ja dopiero jestem poczatkujacym Pingwinem. Za malo miejsca poswieconego poczatkujacym a za duzo rzeczy wymagajacych wiekszej wiedzy o systemie.

Pod tym wzgledem jeszcze wygrywa Linux+.

Ale fakt wydania Chipa poswiecone (_linuxowi_ → Linuksowi) ORT sa najlepsza prasa.

 

To tyle z mojej strony dla podtrzymania dyskusji ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...