Skocz do zawartości

FTP z aktualnymi pakietami


Gość Slawek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...
Z podanego adresu można pobrać aktualne pakiety rpm dla i386 lub ich źródła (SRPM) które nie znalazły się w obecnej dystrybucji (lub też są na niej w starszej wersji).

 

ftp://download.fedora.redhat.com/pub/fedo...core/updates/1/

 

 

Pod podana lista sa zdaja sie ze pakiety dot. karnela czy po ich zainstalowaniu bede musial cos jeszcze robic ?

Jestem poczastkujacy i do kompilacji jajka jeszcze musze dorosnac ;-)

 

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Może najpier wykonaj potem zobacz co sie zainstaluje a potem dopiero pisz posty .

 

apt-get instaluje mi najnowsze kernele i nie ma problemu trzeba tylko robic to z głowa.

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może najpier wykonaj potem zobacz co sie zainstaluje a potem dopiero pisz posty .

 

apt-get instaluje mi najnowsze kernele i nie ma problemu trzeba tylko robic to z głowa.

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

 

a ja myślałem, że z Ciebie bardzo spokojny człowiek .... :roll:

:mrgreen:

 

----

szanowny gościu proponuję Ci alternatywe:

yum update

i

yum upgrade

 

i poza ewentualnymi ciekawymi adresikami nic yum'owi nie musisz "pomagać" ...

========

zapraszam również na http://fedoranews.org/ gdzie to znajdziesz wszelkie potrzebne Ci informację, np. takie:

spis artykułów o ww.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Może najpier wykonaj potem zobacz co sie zainstaluje a potem dopiero pisz posty .

 

apt-get instaluje mi najnowsze kernele i nie ma problemu trzeba tylko robic to z głowa.

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

 

Aleś drażliwy ;-) Patrz bardziej przyjaznym okiem na usera =)

 

Pomijam już fakt instalacji kerneli z gotowaych "kobylastych" paczek, no ale poczatkujący lub bardziej leniwi mają wtedy "pozorny komfort", wiekszość woli jednak zrobić głowny "trzon" systemu samemu "z głową" jak to sam zaznaczyłeś ;-)))

 

Pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...