Skocz do zawartości

a windows jest beeee :)


DEMON

Rekomendowane odpowiedzi

na stronie chipa ostatnio ukazal sie ciekawy artykul - artykul ten adresuje wszystkim "chorobliwym" maniakom (_linuxa_ → Linuksa) ORT ;) ktozy za wszelką cene chcą udowodnic i pokazac swiatu ze system jest jeden --Linux-- a wszystko inne co nie Linux to smieci :) - sam mam takiego kolege ktory ma oklulary na oczach przez ktore widzi tylko (_linuxa_ → Linuksa) ORT i jak mu sie zkoncza argumenty przemawiajace za linuxem - to niezdziwil bym sie jak by wyciągnol jakąs pale i waląc ja tobie po glowie krzyczal by w nieboglosy ze linux jest najlepszy :) heheeh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heretyk!!

Winblows jest be!!

(fanatykiem nie jestem, laikem też nie a mimo to mam partycje z windami bo mi jest potrzbena do oprogramowania które nie działa pod linuxem np do obsługi mojego simensa c60 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem ten artykuł. Autor pisze: "Jednak i oni, gdy kończą się argumenty merytoryczne, zdolni są do niezwykłych słownych wygibasów, mających na celu udowodnienie jeśli nie wyższości Pingwina nad wszystkimi innymi "oesami"", a powołuje się na WO (Wojciecha Orlińskiego - kto czyta pcoa ten wie o kogo chodzi), któremu w tych "niezwykłych słownych wygibasach" nikt nie dorówna. Poza tym ci tzw. linuksiarze zazwyczaj nie udowadniają wyższości linuksa nad innymi "oesami" a wyższość innych "oesów" nad windowsem.

Poza tym windows - oprogramowanie jak oprogramowanie, kto chce, niech używa (i płaci), najgorsze są jednak praktyki MS i ludzi, którym płacii, co powoduje zmuszanie użytkowników do używania aplikacji i OS Microsoftu (choćby Prokom ze swoim Płatnikiem). Nie dziwią mnie więc ekstremalne czasem reakcje społeczności OpenSource.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...