Skocz do zawartości

Fedora 3 & Aurox 9.2


PeterJack

Rekomendowane odpowiedzi

Porownujesz dystrybucje z roznymi jajkami. Z tego co wiem to aurox tez juz jest na 2.6, ale na pewno nie jest to wersja 9.2. A co do roznic poza jadrem to za wiele nie ma. Obie są na bazie red hata. Do fedory znajdziesz wiecej rpmów, bo jest popularniejsza.

 

--

forest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co z wydajnością  :?:  I czemu aurox jest najbardziej popularnym linuxem w szkołach  :?: Jak to znim w końcu jest  :?:

Bo jest polski, przystosowany do polskich warunków i ma naprawde dobra dystrybucje/promocje w kraju.

 

Jak to znim w końcu jest  :?:

Ostatnie wersje miały troche bugów, ich programiści poszli na ilosc i szybkosc wydawania a nie na jakosc (opinia mojego kumpla,nie moja. Kumpel przesiadł się z Auroxa na Fedorke B) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie wersje miały troche bugów, ich programiści poszli na ilosc i szybkosc wydawania a nie na jakosc (opinia mojego kumpla,nie moja. Kumpel przesiadł się z Auroxa na Fedorke  B)  )

Pytam o wersje 9.2

Kumpel przesiadł się z Auroxa na Fedorke  B)  )

Powody :?:

 

Która jest wiec bezpieczniejsz, lepiej wykrywa sprzęt i jest bardziej wydajna :?:

 

Ps Dzieki za opinie, na moim biórku leży aurox 9.2 (6 płyt z dodatkamii)od kolegi a w kompie fedorka 3 i myśle czy doinstalowywać auroxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps Dzieki za opinie, na moim biórku leży aurox 9.2 (6 płyt z dodatkamii)od kolegi a w kompie fedorka 3 i myśle czy doinstalowywać auroxa

Jeżeli masz troche miejsca i wolnego czasu, to polecam ją zainstalować obok Fedory. Najlepiej jest się samemu przekonać o wadach i zaletach danej dystrybucji, a później wybrać tą, która bardziej przypadnie do gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...