Skocz do zawartości

Loża Szyderców


pesto

Rekomendowane odpowiedzi

no więc loża (w skrócie 'ls' chyba że ktoś wymyśli lepszy skrót/nazwe <_< ) stawia sobie za cel wyśmiewanie tych co nieodrużniają wyszkiwarki od shoutboksa. i w wolnych chwilach opanowywanie świata :D . no chyba że członkowie wymyślą coś lepszego....

 

chętnych do zapisania się zapraszam tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche źle się wyraziłem z tym "wyśmiewaniem". chodzi mi o to aby było weselej na forum ( chyba od tego jest 'hyde park' ), czyli nie "drwiny" a raczej ciąg dalszy niektórych zabawnych tekstów. po za tym może tu być cokolwiek co wymyślą członkowie (jeśli się kiedykolwiek znajdą?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zapisuje!
to jesteś zapisany!

 

edit:

i 1 pomysł:

ponieważ widze że osoba Miriam (i dalsza część dyskusji) bulwersuje niektóre osoby na forum proponuje aby aby zrobić tu "taki nasz mały shoutbox", gdzie możnaby prowadzić tematy niezobowiązujące, niepopularne, niezbytinteligentne (?), ogólnie jakiekolwiek. co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pomysł:

 

asjfnlajdb;g asdbvnas,;mwer32.n,5hb341jthgqsdfovbasdmn.v,smd fva bs4tt./mas45togtkaf9g5yEArhgkbadF:L mtfidh95 ay95e'y hkghb 9fdz y½ę ergkaemfbvncxvbglfkba;kn;dfnbad.;fng/.djfmg'p;a54j96t0y4w958u690v45yjgj54096j-ywq34ci0t436,vb hmmhv4b54,y 735

8uij7u vb53i-75}¾“ħj→37

u

57i046iugv84-067u-540h0-kjr-067jkit [?]

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pomysł:

 

asjfnlajdb;g asdbvnas,;mwer32.n,5hb341jthgqsdfovbasdmn.v,smd fva bs4tt./mas45togtkaf9g5yEArhgkbadF:L mtfidh95 ay95e'y hkghb 9fdz y½ę ergkaemfbvncxvbglfkba;kn;dfnbad.;fng/.djfmg'p;a54j96t0y4w958u690v45yjgj54096j-ywq34ci0t436,vb hmmhv4b54,y 735

8uij7u vb53i-75}¾“ħj→37

u

57i046iugv84-067u-540h0-kjr-067jkit [?]

 

 

Pozdrawiam.

Popieram! ;):rolleyes:

 

 

No dobra dość żartów.

A wracając do dyskusji

Proponuje aby za kazdym razem gdy ktos uzyje shoutboxa jako "szukaj" osoba ktora to zauwazy jako pierwsza wpisała w shoutboxie TO NIE WYSZUKIWARKA. Moze to poprawi sytuacje

A Ty myślisz że ktoś czyta, co się znajduje w shoucie, gdy "szuka"? ;)

Przecież jakby ktoś tylko okiem na chwilke tam rzucił, to by zauważył że to służy do czego innego. <_<

 

ponieważ widze że osoba Miriam (i dalsza część dyskusji) bulwersuje niektóre osoby na forum proponuje aby aby zrobić tu "taki nasz mały shoutbox", gdzie możnaby prowadzić tematy niezobowiązujące, niepopularne, niezbytinteligentne (?), ogólnie jakiekolwiek. co Wy na to?

A po co zaśmiecać forum jakimiś bzdetami? Jakbym chciał coś takiego zrobić, to bym napisał nowy topic. W shoucie jest prościej, bo po pewnym czasie starych tekstów już nie widać, gdyż nowsze je zastępują (chyba że ktoś przegląda historie shoubox'a, ale mniejsza o tych). Do tego wszystkiego na stronce tej jak wół było napisane ostrzeżenie co do dalszych treści :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...