Skocz do zawartości

Czy wadliwy pakiet RPM może uszkodzić bazę rpm


mariusz

Rekomendowane odpowiedzi

ps. Nie zlość się tak, bo szkoda nerwów na byle drobnostki, włóz sily w budowe wlasnych pakietów hehehe ;-)

 

Nikt mnie tu nie rozumie :(

 

Ale chyba masz rację - zajmę się budowaniem własnych pakietów to może mi ulży.

 

A tak poza tym to wielkie dzięki za odpowiedzi ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nikt mnie tu nie rozumie :(

Ale chyba masz rację - zajmę się budowaniem własnych pakietów to może mi ulży.

A tak poza tym to wielkie dzięki za odpowiedzi ! :D

 

Eeee tam nie rozumie, rozumiemy i łączymy się z Tobą w bólu, ale na "terrorystę" nic nie poradzisz, "zlikwidujesz" jednego pojawi sie drugi, najlepiej jeździć własnym "opancerzonym po żeby wózkiem", przynajmniej wiesz gdzie powinieneś ucho przyłożyć jak zacznie go cos "boleć" ;-)))

 

A odpowiedzi no cóż w koncu chyba od tego to forum tu jest, oprócz milej atmosfery czasem nerwowej można się czegoś nowego dowiedzieć, nikt nie jest "the besciakiem".

 

Pozdr,

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko będę miał chwilę ( abstrakcja - wiem :D ) to usiądę nad tym raz jeszcze i może w końcu to wyjaśnię.

 

Nie chce mi sie wierzyć, aby taki problem pozostał nie zauważony - zajmuję się bazami danych, więc jest to jedno z podstawowych zagadnień które mnie zawsze dręczy przy poznawaniu nowego systemu BD.

 

A co do forum - to jest super ! ( Marcyr - to nie jest podlizywanie :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko będę miał chwilę ( abstrakcja - wiem :D ) to usiądę nad tym raz jeszcze i może w końcu to wyjaśnię.

 

Nie chce mi sie wierzyć, aby taki problem pozostał nie zauważony - zajmuję się bazami danych, więc jest to jedno z podstawowych zagadnień które mnie zawsze dręczy przy poznawaniu nowego systemu BD.

 

A co do forum - to jest super ! ( Marcyr - to nie jest podlizywanie :D )

 

hahaha ROTFL ;-))))

OK OK posiedz popatrz poczytaj przemysl a jak bedziesz mial juz jakies konkretne wnioski to z pewnościa sie nimi z Nami podzielisz, prawda ?

 

Pozdr,

K.

 

ufff.. koniec pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK OK posiedz popatrz poczytaj przemysl a jak bedziesz mial juz jakies konkretne wnioski to z pewnościa sie nimi z Nami podzielisz, prawda ?

 

A ja myślałem że forum jest do rozwiązywania problemów a nie do oczekiwania na to, aż ktoś inny je rozwiąże 8)

 

( tylko bez urazy :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A ja myślałem że forum jest do rozwiązywania problemów a nie do oczekiwania na to, aż ktoś inny je rozwiąże 8)

 

( tylko bez urazy :D )

 

spox ja się nie urażam , pisałem raczej z myślą o innych nie o sobie, mi to jakoś nie jest konieczne, sam potrafie zadbać o rozwiazanie problemu, na szczescie mam ich mało ;-) wiec jestem chyba szczęśliwcem.

 

;-PPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że nie wiesz o problemie wcale nie znaczy że go nie masz :D

 

A kto powiedział, że ja nie wiem - jeśli go nie ma to niby na co mam zwracac uwage? chyba tylko na to ze zachowuje się tak jak przypuszczałem i przewidywałem ;-)

... "coś mi Pan tu wkreca Panie śrubowkret" .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ot i jaki rodzinnie się zrobiło :mrgreen:

 

Jakby nie wiedział że jesteście facetami to bym sobie dał rękę obciąc, że z Was para - tak sobie miło gaworzycie ... :lol:

 

:mrgreen:

.....

8)

 

pozdr

 

NO wiesz!! O co Ty Nas podejrzewasz ;) moja kobieta by się załamała jakby to zobaczyła ;-)))

Oj wymieniamy loooźne uwagi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ot i jaki rodzinnie się zrobiło :mrgreen:

 

Jakby nie wiedział że jesteście facetami to bym sobie dał rękę obciąc, że z Was para - tak sobie miło gaworzycie ... :lol:

 

:mrgreen:

.....

8)

 

pozdr

 

NO wiesz!! O co Ty Nas podejrzewasz ;) moja kobieta by się załamała jakby to zobaczyła ;-)))

Oj wymieniamy loooźne uwagi ;-)

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ot i jaki rodzinnie się zrobiło :mrgreen:

 

Jakby nie wiedział że jesteście facetami to bym sobie dał rękę obciąc, że z Was para - tak sobie miło gaworzycie ... :lol:

 

:mrgreen:

.....

8)

 

pozdr

 

Jeśli Krzywy zaprosi mnie na randkę pierwszy się o tym dowiesz :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

 

Jeśli Krzywy zaprosi mnie na randkę pierwszy się o tym dowiesz :twisted:

 

Zapomnij, po ostatnim Twoim wyskoku w innej części forum jakos straciłeś 2pkt procentowe, idź sobie sam ładna pogoda może jakiegoś żeńskiego \"tux'a\" dorwiesz.

 

Pozdr,

taaa :shock:

a co on zrobił ?? :roll: :shock:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...