Skocz do zawartości

Wartość Fedory znowu wzrosła


Jerzy

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż SuSE bardzo zyskało na sile marketnigowej i wkrótce będzie to widoczne także w Polsce, choć sam produkt SuSE mogłby być \"doskonalszy\" :roll:

 

mariuszowi odpowiadam zatem tak :)

 

No cóż - Suse bardzo straciło w moich oczach, ponieważ dla mnie, z linuksem, oprócz jakości systemu operacyjnego, wiąże się jeszcze pewna filozofia, a Suse jest bliskie jej złamaniu.

 

Systemu oparte na linuksie powinne służyć społeczeństwu, które je rozwija/udoskonala/tworzy/... a Suse wygląda jakby starało się służyć tylko swoim właścicielom :x :(

 

Bo czym innym jest brak możliwości ściągnięcia płyt z obrazami ISO tej dystrybucji ? W tym momencie staje się praktycznie niedostępne dla nowych/nieobeznanych użytkowników. Nie mogli zrobić czegoś w rodzaju Mandrake ? Podstawowa dostępna normalnie - dodatki Super Wersja ?

Czy jak przedtem RedHat - RedHat i Enterprise ?

 

Dlatego obawiam się, aby taki sam los nie spotkał Fedory. Bo może wtedy wyglądało by to może bardziej profesjonalnie ( wielkie pudełko w jaki pakowany był Novell i do tego masa książek ) jednak sam przyznasz, że nie o to w tym chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil: :twisted: :roll: :x :oops: :shock: :D:):(:o 8) :idea: czy dzisiaj mamy 1 kwietnia :evil: :twisted: :roll: :x :oops: :shock: :D:):(:o 8) :idea:

 

Jerzy - masz duże piwo ! :D

 

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

 

.... ja sobie właśnie wchodzę na "główną" ... czytam .... że Fedora sprzedana i ....

...panika ...

:lol:

-----------------------------------------------------------------------------

hehehehe również się nabrałem - nawet chciałem założyć nowy wątek:

Co teraz będzie?!? ...

 

-----------------------------------------------------------------------------

hehehehehe, dokładam się do piwa mariusza

 

pozdr

 

PS. wszyscy mnie dzisiaj 'łapią' .... ;)

 

podsumowując dzień:

 

łykam wszystko jak 'młody rekin'

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych którzy nie zdążyli się zapoznać z tekstem na pierwszej stronie z dnia 01.04.2004

 

"Fedora kupiona !!!

 

Jak informuje linuxnews.biz 31-03-2004 firma IBM kupiła za 314 mln dolarów prawa do Fedora Core Linux. Transakcja musi jeszcze zostać zatwierdzona przez rządową agencję ds ochrony konkurencji. Michael Been - prezes IBM - zamierza w ten sposób umocnić pozycję IBM w okresie konsolidacji firm wokół rozwiązań linuxowych. Niestety nie wiadomo czy nowy własciciel Fedory utrzyma dotychczasową strategię wobec produktu. Po sprzedaży Fedory Red Hat zamierza się skoncentrować na rozwiązaniach Enterprise Linux. "

 

No cóż dowcip prima aprylisowy się chyba udał. Były liczne próby wejścia na stronę linuxnews.biz . Nawet nasz Admin skarżył się, że strona nie działa. Prezes IBM też inaczej się nazywa. Chyba, bo nie sprawdzałem :)

 

pozdrawiam, Jerzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...