Skocz do zawartości

Kij w mrowisko


Frantz

Rekomendowane odpowiedzi

Czytając art. Cezarego Kruka w Chip Special Linux Wiosna 2004 znalazłem prawdziwa perełkę, która pozwolę sobie zacytować:

-"..., gdy wchodzi nowa wersja Windows, ignoranci świetnie się bawią, a wszelka wiedza informatyczna staje się tylko zbędnym balastem."

 

Jak dla mnie bomba! A tak swoją drogą ciekawe co w PCkurierze palą, skoro puścili artykuł Wilczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając art. Cezarego Kruka w Chip Special Linux Wiosna 2004 znalazłem prawdziwa perełkę, która pozwolę sobie zacytować:

-\"..., gdy wchodzi nowa wersja Windows, ignoranci świetnie się bawią, a wszelka wiedza informatyczna staje się tylko zbędnym balastem.\"

 

Jak dla mnie bomba! A tak swoją drogą ciekawe co w PCkurierze palą, skoro puścili artykuł Wilczka.

 

Za kilka dni będę miał CSLW2004 - już się nie mogę doczekać aż przeczytam ten artykulik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy fragment to "W Internecie zaczął zaś krążyć mail wiceprezesa SCO, z którego wynika, że poprzez firmę trzecią Microsoft obiecał dofinansować SCO kwotą ponad 50 mln USD. Zadłużona firma z Utah bez tych pieniędzy nie mogłaby pokryć kosztów sądowych. SCO potwierdziło, że e-mail był prawdziwy, lecz reszta to wynik "mylnej interpretacji faktów przez zewnętrznego konsultanta". "

 

Frantz bardzo dziękuję za zamieszczenie linku do artykułu. Takie teksty są bardzo pożyteczne na naszym forum.

 

pozdrawiam, Moderator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem odpowiedź do redaktora Marcina Leszczyńskiego na felieton w Chipie. Zobaczymy jaka będzie jego reakcja :)

 

pozdrawiam, Jerzy

 

Hi

Pewnie weźmie Cię za wywrotowca i antyglobalistę (to teraz na topie) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...