Skocz do zawartości

Instalacja Fc3


mR-misiek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos moze mi powiedziec dlaczego tak sie dzieje...wlanczam instacje FC3...wybieram jezyk i wszystkie inne "bajery"...gdy zaczne instlacje ona stoi w miejscu komputer nie reaguje ani na alt+ctrl+del rusza sie tyrko kursor myszki i reaguje przycisk num lock....co moze sie dziec czy to normalne....czy musze cos wylonczyc...aby odciazyc instalacje?? komputer jest dosc dobry P4 1,6Ghz 256 ram Gf4 64MB...posze niech mi ktos pomoze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Sprawdzałeś nośniki (CD)?

2. Sprawdź pamięć, po uruchomieniu z CD1 wpisz po boot: memtest86

3. Jeśli w pkt. 1 i 2 jest ok, to wpisz po boot: nofb - może jest jakiś konflikt sprzętowy, który przeszkadza instalatorowi. Ja np. kiedyś musiałem użyć parametru 'nousb' do instalacji, a później usb w systemie juz zainstalowanym działało normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy na tym forum wiec z gory sorry za wszelkie wpadki.

Co do tematu wiem skadinad, ze FC 2 mial problemy juz z rozpakowaniem jadra na niektorych konfiguracjach sprzetowych w tym i na jednym z moich kompow - K6-III+, plyta Gigabyte z chipsetem Ali. Stawal podobnie jak to opisales. Mnie pomoglo wylaczenie niektorych opcji w biosie - bylo to dawno wiec nie pytaj jakich bo nie pamietam ale wiem, ze w gre wchodzily ustawienia charakterystyczne dla biosow AMI.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...