Skocz do zawartości

Http://www.infojama.pl - Sieci I Systemy Kompu...


adios

Rekomendowane odpowiedzi

(_niewiem_ → nie wiem) ORT czy wszyscy wiedzą ,że istnieje taka strona jak Jama Mastaha czyli jak dla mnie codzienne źródło doskonałego informatycznego humoru :) Wystarczy wejść na stronę, przeczytać parę "bezstronnych" newsów i jeszcze bardziej bezstronniczych komentarzy do nich. Boki zrywać.

 

Zacytuję parę wypowiedzi pewnego użytkownika o wdzięcznej nazwie "P!otrek":

 

"Środowisko kompleksiarzy z open source wykorzystuje chore systemy prawne dla własnych korzyści. Tylko microsoft honorowo bierze odpowiedzialność za swoje beta-wersje programów."

"Kto by chciał wspierać amatorską encyklopedię przesyconą błędami merytorycznymi. Jeśli chodzi o dobrowolne wpłacanie datków to powiem, że komuna się nie sprawdziła."(zebrano już prawie całą kwotę na wikipedię)

"Przed tym błędem jest uchroniona najlepsza przeglądarka w internecie z 90% udziałem czyli IE. Jak widać Opera jak i Mozilla nie mogą sobie poradzić z naprawieniem tego błędu w swoich zasobożernych i dziurawych przeglądarkach, chcą od razu zmieniać sprawdzone standardy wytyczone w internecie pod własne dyktando."

"Tylko Internet Explorer wyposażony jest w elementy pchające internet ku rozwojowi, świadczy o tym ten nowy dodatek, mówienie o jego zacofaniu z powodu braku obsługi niszowego CSS2 jest śmieszne, było już w historii wiele technologii które nie odniosły sukcesu bo nie podobały się ludziom. Gdyby nie MS nie byłoby linuksa, tylko MS wydeptuje ścieżkę po której stąpają naśladowcy."

"Wine to jedynie ciekawostka, nic pod nim nie działa, a jak juz działa to w 10% i 10 razy wolniej, no ale to cechy protezy."

"Jest to bardzo dobra wiadomość. Szykuje się dla mnie nowa przeglądarka. IE7 na pewno pokona konkurencję, tak samo jak zrobił to IE6."

 

I wiele wiele innych.

Zbieram na domenę www.infojaja.pl albo lozaszydercow.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale najlepszy jest news o firefoxie z logiem mozilli po prawej :lammer:

--

EDiT:

To też jest dobre :P

ale skoro Microsoft już raz wycelował bezpośrednio w Wine, to z łatwością może powtarzać taki ostrzał aż do skutku
Edytowane przez shimonic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...