Skocz do zawartości

.trash


waldis

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem,czy był taki temat (wyszukiwarka nie znalazła). Na wymiennych nośnikach pamięci, po skasowaniu z nich danych na fedorze teoretycznie nic nie ma (dyskietki, pendrive, aparaty fot.). Natomiast po uruchomieniu nosinika w XP jest tam folder Trash plus nazwa użytkownika. Niektóre rzeczy z tego trasha można niestety odtworzyć. Czy jest na to inna rada, niż montowanie urządzenia do XP i tam skorzystać z klawisza Del? Ostatnio zrzuciłem sobie z aparatu cyfrowego fotki na kompa, następnie pamięć aparatu widzianą przez fc3 jako dysk wymienny wyczyściłem. A że aparat był pożyczony, więc kolega z XP obejrzał se fotkę mojej żonki, a nie powinien. Stąd dowiedziałem się o problemie. To samo jest z dyskietkami i pendrivem. Jest rozwiązanie !Dzisiaj ( 13.04.2005) powiedziała mi znajoma użytkowniczka w pracy w czym jest dzieło. Ustrojstwo zwane przez nią iksami (czyli grafika) robi ten trash. Jeśli komuś coś dajemy, a nie chcemy żeby miał dostęp, to trzeba nośnik midnight commanderem wyczyścić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...