Skocz do zawartości

Zmiany :D


marcYr

Rekomendowane odpowiedzi

malkontent   :P

Eee tam, czemu od razu malkontent :) Po prostu nie lubię aż takich wodotrysków - w WinXp tez wyłączam te badziewne style.

 

Trudno, najwyżej przerzucę się na usenet :( Coś się zawsze znajdzie. A było tak fajnie...

... i jeszcze grozi ;)

 

B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i jeszcze grozi  ;)

Nadinterpretujesz :P

 

Dzisiaj jak wszedłem na Forum, to się z leksza podłamałem - w jednym momencie wszystko straciło swój klimat. Chciałbym tylko, żeby to w jakiś sposób wróciło.

 

A tak poza tym, toten błękit mnie dobija ;) Zupełnie jak w bajkach Disney'a :) Dołożenie jakiegoś skina nie powinno chyba być problemem :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak wczoraj wlazłem to też miałem mieszane uczucia.

Bo niby wszystko pięknie , ale tak mi się wydawało że jest jakieś takie przeładowanie bajerów, kolorków.

Dzisiaj wchodze i stwierdzam że jest za***iste , po prostu musiałem się przyzwyczaić. Teraz już bym za nic do tego poprzedniego nie wrócił.

Dobra robota , forum wygląda pięknie ..... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmany na stronce są cool. Przedtem stronka nie miała takiego charakterysycznego klimatu jaki teraz zyskała, choć na początku ciężko było śię przyzwyczaić:) Nie raz chciałem z shoutbox'a zrobić wyszukiwarkę :D Prawie wszystko intuicyjne(oprócz wspomnianego wszyśniej shout'a). Teraz trzeba wspólnie rozbudowywać treści stronki :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...