Skocz do zawartości

Czy Fedora Jest Linuxem Dla Mnie?


awatar100

Rekomendowane odpowiedzi

mialem juz susa MDK ...fedory jesze nie prubowalem.... tam te linuxy poszły w odstawke na zecz windowsa bo brakowal mi w nich jednej PODSTAWOWEJ zeczy tj Obslugi Mojego Tabletu na USB odzwyczailem sie juz od myszki .. i nie che wracac do niej .... MDK SUSE nie wykryly mojego tabletu (_wogule_ → w ogóle) ORT

w MDK mialem nontoper problemy z dzwiekiem .. no i po updacie jadra (to bylo w mdk 10 ) karnel panick co 3 godziny ,

Czy fedora ma jakies denerwujace bledy ? Czy to jednak dobry linux ? no i najwazniejsze Czy Tablet bedzie dzialac ? nie che marnowac 4 cd znowu , a potem je na sciane ZNowu naklejac ;]

 

.... juz sie pogodzilem z tym ze linux to cholernie nieintuicyjny os no ale che sprubowac moze sie doniego wkazu przekonam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem juz susa MDK ...fedory jesze nie prubowalem.... tam te linuxy poszły w odstawke na zecz windowsa bo brakowal mi w nich jednej PODSTAWOWEJ zeczy tj Obslugi Mojego Tabletu na USB odzwyczailem sie juz od myszki .. i nie che wracac do niej .... MDK SUSE nie wykryly mojego tabletu (_wogule_ → w ogóle) ORT

Hmm... Najpierw pozwiedz jak nazywa się ten tablet - to, że nie wykryło nie oznacza, że nie jest obsługiwany w Linuksie.

Czy fedora ma jakies denerwujace bledy ? Czy to jednak dobry linux ?

Linux jak Linux, a dobry to pojęcie względne. Mi pasuje, Tobie może nie. To zależy czego oczekujesz od tego systemu. Jeśli chcesz, żeby wszystko samo się zrobiło, to go nawet lepiej nie próbuj - oszczedzisz sobie nerwów i się nie rozczarujesz :-)

no i najwazniejsze Czy Tablet bedzie dzialac ? nie che marnowac 4 cd znowu , a potem je na sciane ZNowu naklejac ;]

Jest coś takiego jak CD-RW :-P Zresztą możesz zainstalować Fedorę z dysku - wystarczy tylko zrobić dyskietkę startową.

.... juz sie pogodzilem z tym ze linux to cholernie nieintuicyjny os

Jak się nie ma zna podstaw systemu to tak jest. Administracja jest zupełnie inna niż w Windowsie. Po dłuższym użykowaniu stwierdzisz jednak, że wszystko ma swój sens i jest na swoim miejscu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ferdora core1 tablet WACOM Volito dziala.

mialem tylko jedne problem, nie udalo mi sie go odpalic w innym trybie niz mysz.

ale przyznam sie bez bicia, ze bardzo sie nie staralem, a skoro w ogole dzialal to wedlug mnie oznacza ze w trybie "tablet" tez by smigal. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę szukałem w necie i niestety muszę Cię chyba zmartwić - jakoś nie znalazłem niczego szczególnego :-/ (a może coś przeoczyłem). Jest w sumie jeszcze szansa, że ruszy ze sterownikiem do innego tabletu, ale musiałbyś nieźle poeksperymentować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...