Skocz do zawartości

Fc3 Po Instalce Nie Startuje


afick

Rekomendowane odpowiedzi

mam taki problem instaluje FC3 i po zainstalowaniu (bez zadnych oriblemow) zayka kompa reset i sie uruchamia i tu zaczynaja sie schody

podczas uruchamiania usługi Firstboot kompa jakby zawiesza sie ekran staje sie szary da sie ruszac kursorkiem myszy ale nic nie ma na ekranie komp daje oznaki typowej zwiechy ale jakby normalnie pracuje tylko stoji i nic nie robi mozna czekac 10-20-30 min i tak nic sie nie dzieje.

z gory dzieki za helpa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety nadal nic przeinstalowałem FC i selektywnie yuruchamiałem usługi z pominieciem FIRSTBOOT i odpalilo od strzału

 

teraz mi powiedzcie jak skonfigurowac sekwencje startowa tak zeby wywalic to firstboot i zeby fedorka sie fajnie sama uruchamiała :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pominiecie firstboota jest tylko przy tym konkretnym uruchomieniu przy kazdym nastepnym jest to samo ale chyb juz mam rozwiazeni mojego problema tylko msuze sie resetnac :D

 

 

edit

no teraz wszystko pieknie ładniue smiga wystarczy ze dostałem sie doi usług i wyłaczyłem firstboot reset i gotowe potem z konsolki odpalilem firstboot zeby sie ten kreatorek uruchmiłim przeszłem go se całego i teraz działał se :D dalej :D

 

 

z gory dzieki za pomoc i checi chlopaki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...