Skocz do zawartości

Dostep Do Ext2fs Z Pod Ntfs'a


Jarek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Czy jest jakis program do expolorowania partycji linuxowskich z pod Windowsa? Wczesniej uzywalem explore2fs, partycja linuxowska miala ext3fs.

Teraz (_linuxa_ → Linuksa) ORT mam na partycji logicznej, ktora uzywa ext2fs i explore2fs nie dziala.

Bylbym bardzo wdzieczny za nazwy programow ktorych mozna uzywac do dostepu do partycji linuxowych z pod windowsa.

 

Pozdrawiam, Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy jest jakis program do expolorowania partycji linuxowskich z pod Windowsa? Wczesniej uzywalem explore2fs, partycja linuxowska miala ext3fs.

Teraz (_linuxa_ → Linuksa) ORT mam na partycji logicznej, ktora uzywa ext2fs i explore2fs nie dziala.

Bylbym bardzo wdzieczny za nazwy programow ktorych mozna uzywac do dostepu do partycji linuxowych z pod windowsa.

 

Pozdrawiam, Jarek

Totalcmd + plugin -> Ext2fs

masz tu pierwszy link który wpadł mi w ręce ---> totalcmd + ext2fs

Możesz też poszukać, na necie tego pełno ....

 

aha ... nie można zapisywać na partycji linuksowej - tylko przeglądać/kopiować pliki ... chyba że teraz coś się zmieniło ... mało używam windy ;)

pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

platna ;)

 

od razu platna :)

 

nizsza wersja jest jeszcze chyba za darmo, nie pamietam,

 

no i sie troche zmienilo - marcYR , B) bo mozna zapisywac, i jest to chyba jak na razie jedyne wyjscie (program pod winde obslugujacy zapis na 'opozycyjnej' partycji), skoro captive project nie dziala jak na razie pod nowa fedora

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...