Skocz do zawartości

Znikniecie Ikonki "pokaz Pulpit"


Piotrus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Po instalacji Fedory 4 w KDE nie mam na pasku ikony (obrazka) "Pokaz pulpit" (chyba tak to sie pod Fedora nazywa). Tzn. przycisk ten spelnia swoja funkcje, lecz zamiast obrazka jest bialy prostokat z czerwonym krzyzykiem w srodku.

Podobnie nie mialem oryginalnych ikonek na pulpicie: Kosz, Moj komputer, Katalog domowy itp.

Ale z tym czesciowo sobie poradzilem i ustawilem ikony "recznie" (za wyjatkiem "Kosza").

Ciekawe ze instalowalem wczesniej Fedore 4 na innym komputerze i wszystko bylo OK. Na tym, ze wzgledu na ograniczona pojemnosc dysku nie zainstalowalem wszystkich pakietow i domyslam sie ze prawdopodobnie przez to ikonki nie wyswietlaja sie prawidlowo.

Czy moze ktos wie w jakim pakiecie jest applet "Pokaz pulpit", albo jak przywrocic mu ikonke? Jak zmienic ikone dla "Kosza"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego MC Ikonka 'pokaz pulpit' słuzy do minimalizacji wszystkich programów i pokazania pulpitu

taka sama jest w windows

Ale u mnie w core4 kde 3.4.0 tez widze ze tej ikonki nie ma :o

@Darek

Ehmmm... no nie wiem "kolego" jak mam odczytać twój post...

Nrazie wezmę go, i mam nadzieję, że taki miał być, za dość zabawny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez wszystko Ci sqti powiedzial. Prawy klik na pasku zadan i dalej wedle jego opisu.

 

Menu panelu/dodaj/przycisk specjalny/dostep do pulpitu

 

wywal, uzywajac opcji usun, i dodaj ponownie ten aplet. Powinno zaskoczyc. Ten przycisk jest na 99% w podstawowych pakietach kde wiec musisz go miec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...