Skocz do zawartości

Fc4-dysk


danielb

Rekomendowane odpowiedzi

HEJ, mam taki problem ze przy instalacji FC4 zapelnia mi cala partycje glowna 14G przy kopiowaniu poczatkowych plikow z plytki, wyswietla komunikat o bledzie odczytu CD lub pelnym Hdd i po sprawdzeniu PQmagic wychodzi ze parycja jest full, w czym tkwi problem, przesiadlem sie nie dawno ze starego kompa (rocznik 98) na ktorym mialem red hata 5 ( no i chyba jestem w tyle)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że masz partycje 14 giga? Jest niemożliwe, aby się zapełniła. Szybciej bym postawił na to, że nie sprawdziłeś sum kontrolnych płyt, ani mediachecka nie wykonałeś. Zacznij od tego.

Kurde RH5.0. Przecież z '98 to coś koło PII pewnie, więc byś tam normalnie coś nowszego zainstalował, tylko zamiast kde, gnome coś lżejszego musiał wykorzystać → coś typu fluxbox albo icewm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy instalacji FC4 zapelnia mi cala partycje glowna 14G przy kopiowaniu poczatkowych plikow z plytki, wyswietla komunikat o bledzie odczytu CD lub pelnym Hdd

ostatnio instalowalem na 3 identycznych kompach FC4 i na jednym mialem podobnie tylko ze ja mialem partycje 30 GB i i tak ja zapelnilo, uruchomilem od nowa instalacje, wybralem ze partycje ma od nowa sformatowac i poszlo,

 

PS. z drugiej strony dziwna sprawa, chyba anaconda ma jakiegos buga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybciej bym postawił na to, że nie sprawdziłeś sum kontrolnych płyt, ani mediachecka nie wykonałeś. Zacznij od tego.

wykonałem jeszcze dwie próby i ciagle to samo- dziwne jest tylko to , że za każdym razem instalacja kończy się na innym pliku

lszk ci już napisał. Sprawdziłeś poprawność nagranych płyt :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...