Skocz do zawartości

Fedora Vs. Ipc Topnote H


chmuri

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie czy opłaca sie instalować fedore na notebooku??(nie wspominam o innyhc dystrubucjach bo jak wiadomo fedora rules..:) Najnowsza odpada ponieważ zawiera bugi którą proponujecie szanowni experci??.

PIII 700

128 ram

13 Gb dysk

cd 24x..;)

Z góry dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najmocniej przepraszam wakacje miałem..:P słuchaj ale (_napewno_ → na pewno) ORT one sie sprawdzą???Knopixx jest dołanczany teraz do notebooków może w nim będzie hibernacja też??A skoo już poleciłeś 2 to który z tych dwóch jest dla Ciebie lepszy i dlaczego..:).Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubuntu, SuSE → oba mają hibernacje systemu czyli to co potrzebne

hibernacja moze zadzialac albo i nie, ja z dokladnie TYM laptopem nie mialem do czynienia wiec od razu nie odpowiem, natomiast z innymi zdarzalo sie ze trzeba bylo troszke sie pomeczyc, a z 2 razy sie zdarzylo ze hibernacja tylko czesciowo dzialala :/

 

i obydwa doskonale wykrywają sprzet

co do dystrybucji to rzeczywiscie Ubuntu (lub Kubuntu) oraz SuSE są ładnie dopracowane,

natomiast Fedorke rowniez mozna dopracowac do tego stanu, oczywiscie trzeba troszke przy tym posiedziec,

 

jezeli mialbym wybierac pomiedzy tymi dwoma dystro to ja wybrałbym Kubuntu (czyli Ubuntu z domyslnym srodowiskiem graficznym - KDE), ze wzgledu na spora ilosc gotowych paczek w repozytoriach (dodam ze porzadnie zrobionych), z SuSE mialem krociutka przygode i jakos mulasto mi chodzilo, ale sie nie wypoeiadam bo pewnie trzeba bylo troszke dopracowac pare rzeczy i tez by pomykalo,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coż nie wybierlalbym kubuntu poniewaz to (jakby) nowe distro poczytaj na forum ubuntu, kde w ubuntu troche nie tego sie sprawuje, ubuntu zalecaja i wspomaga IBM to chyba cos znaczy, SuSE niemiecka solidność wybór należy do Ciebie :) Jedna i druga jest cool

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...