Skocz do zawartości

Koszulki


Kitaro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

 

ostatnio widziałem gościa i miał koszulke z logiem Fedory, czy można takie coś kupic??? czy to samemu trzeba robic??? albo może wspulnie coś wymyslimy i zrobimy sobie takie koszulki, całkiem fajna sprawa, co o tym myślicie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _PaT

Pewnie zrobił sam, wygrał za działalność albo złożył specjalne zamówienie. Osobiście widziałem w sklepie internetowym kiedyś koszulki RedHat i Debian ( do loga Debiana mam zboczenie :/ - jest kapitalne). Jakby była z dobrego materiału to chętnie zamówiłbym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

HEllo !!

 

Chyba moge pomóc wam z tymi koszulkami, bo pracuję w agencji reklamowej i wykonujemy dużo takich gadżetów za małe pieniądze. Jeśli jesteście zainteresowani produkcją takich koszulek dla siebie według własnego wzoru, to nie widze problemu żeby to zrealizować. Wykonujemy nawet zlecenia w ilosci 10 sztuk t-shirtów. Jedyne czego potrzebujemy to wzór zapisany w CorellDraw lub duzej rozdzielczości JPG - aby efekt na koszulce był idealnej jakości. Posiadamy też same t-shirty w cenach producenta - na pewno taniej niz wy byście kupili sobie sami w sklepie (pomijam tandetną chińszczyzne, która rozwala sie po kilku praniach). Nasze t-shirty nosi się ponad dwa lata bez zmiany jakosci nadruku i samego materiału - no chyba ze do prania używacie popiołu i piasku...hehe :D

 

Jeśli prześlecie mi na e-mail wzór takiego nadruku i liczbe potencjalnie zamawianych koszulek i jej gramaturę (grubość-standard 145g/m2, hevy 160g/m2), itd...), to mógłbym zrobić wam przykładową wycenę - wiedzielibyscie na czym stoicie i ile mozecie dodatkowo zarobić na ich sprzedaży.

 

Jeśli zainteresowaliście sie troche, to zapraszam do e-mailingu [email protected] lub [email protected] lub GG: 2688999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
I za ile na beret coś takiego da się zrobić ?

(_niewiem_ → nie wiem) ORT za ile można takie coś zrobic, pytałem w przeworsku ale nikt takiego czegoś nie robi, może ktoś kto zajmuje się grafiką wymyśli jakieś ciekawe logo, a potem Navi przedstawił by nam ewentualny koszt zrobienia takiej koszulki, co wy na to???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla navi wygląd logo nie ma znaczenia dlatego, może przedstawić swoja cenę już teraz, aby rozgrzać lub ostudzić zainteresowanych. Zazwyczaj robi się duże logo na plecach i mniejsze z przodu. Dla Fedory, najbardziej chyba pasowała by koszulka w kolorze blu curve i splash screen powitalny jako logo :lol: . Obserwując iinne fora moża stwierdzić, że dało by się sprzedać dużo takich koszulek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem dzisaj z Navi i mi powiedział że ktoś do niego pisał już w sprawie tych koszulek i że sprawa z koszulkami jest załatwiana, wiecie może kto to??? albo niech się ta osoba ujawni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kitaro był napisał

 

"Rozmawiałem dzisaj z Navi i mi powiedział że ktoś do niego pisał już w sprawie tych koszulek i że sprawa z koszulkami jest załatwiana, wiecie może kto to??? albo niech się ta osoba ujawni"

 

Otórz ujawniam się :)

 

navi był napisał

 

"to mógłbym zrobić wam przykładową wycenę - wiedzielibyscie na czym stoicie i ile mozecie dodatkowo zarobić na ich sprzedaży.

 

Jeśli zainteresowaliście sie troche, to zapraszam do e-mailingu [email protected] lub [email protected] lub GG: 2688999"

 

Sądząc, że mam doczynienia z poważnymi ludźmi 6.07 rozpocząłem dyskusję na GG

"navi (6-07-2004 11:35)

na materiale powierzonym, jak również posiadamy wiele wzorów koszulek w cenach producentó

Ja (6-07-2004 11:35)

po jakim nr tel. jesteś obecnie

navi (6-07-2004 11:37)

proszę zadzwonić pod nr: (81) 444-3000 i poprosić Pawła Kołodzieja, lub samemu kliknąć wewnętrzny 29

navi (6-07-2004 11:38)

on przejmie Pana i przedstawi całą ofertę i dopasuej do Pana wymagań"

 

Po krótkiej rozmowie z p. Kołodziejem ustalono, że otrzymamy ofertę na natępujące produkty: koszulki, czapeczki, kubki i długopisy z dwukolorowymi logo Fedora.

 

Ponieważ oferta nie dotarła (a miałem nadzieję że mam doczynienia z poważną firmą) to postanowiłem sprowokować ich do działania przesyłac do naviego

 

"Ja (7-07-2004 15:19)

Bardzo dziękuję za przesłaną ofertę na Państwa produkty z logo Fedora.

 

Zamawiany sto koszulek plus 20 czapeczek w uzgodnionej cenie razem z rabatem z oferty."

 

Ponieważ dalej nikt się nie odzywa z lubelską firmą Major damy sobie "siana" bo mamy nieśmiałe obawy, że jakość ich produktów jest tożsama z jakością obsługi klienta.

 

Poki co poszukamy jakiejś firmy w Krakowie. Jeżeli ktoś z Was ma kogoś znajomego to proszę o info.

 

pozdrawiam ;) , Jerzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawę wykończyła chyba , przytoczona wyżej cena "standardowa" . Na zachodzie , za 5 euro kupuje się takie koszulki , ale uszyte naprawdę za***iście i na długie llata z haftowanymi elementami (logami, emblematami) , a nie byle kawałkiem nadruku, na rozpadającym się i pożółkłym trykocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...