Skocz do zawartości

Zarządzanie Pakietami


mcinw

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem ostatnio FC2 i jestem trochę zblazowany zarządzaniem pakietami na komputerze offline. Alikacja ADD/Remove jest bardzo okrojona z mechanizmów wyszukiwania np: w nie zainstalowanych pakietach danego pliku, czy biblioteki, możliwości przeglądniecia info o nie zainstalowanym pakiecie itp.

Drugą rzeczą bardzo denerwującą jest sam proces instalacji wielu pakietów: przekładaniem np 1 i 2 płytki po cztery razy podczas jednej sesji instalacyjnej, oraz notorycznie wyskakujący komunikat o braku dostępu do dysku (dopiero umount /mnt/cdrom i wysunięciu płytki pomaga po chwili - cdrom jest ok).

Mam w związku z tym pytanie czy istnieje jakaś fajna aplikacja do zarządania pakietami w trybie offline pod FC2, może być nawet konsolowa typu dselect.

Dzięki za każdego posta.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację, idąc za ciosem :-) mam pytanie czy jest sposób aby synaptic mógł dodać (zaideksować) 4 płytki fedory, chodzi mi o informację o pakietach niezainstalowanych

Pozdrawiam

W Synapticu masz: Działania -> Dodaj CD-ROM...

Pozdrowienia

 

p.s. przy okazji, może by któryś z administratorów zlikwidował mi te 0% ostrzeżeń

:angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...