Skocz do zawartości

Problem Z Płytkami Fc4


shch0ta

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko powiem tak:

gajownik: dzięki! pomogło! (co prawda nie dokładnie to do czego linka dałeś tylko jedno niżej :D) ale i tak dzięki wielkie już zainstalowałem Fedore 4 i wszystko zadzialało.

 

pomijam fakt że nie mogę jej włączyć bo coś skopałem z bootloaderem :lol::D:D:D:D ale to już do innego działu i chyba często było już poruszane więc sobie poszukam :D

 

btw. a ja wam mówię, że powinno być (_wogóle_ → w ogóle) ORT razem i tyle! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki problem. sciagnalem FC4 na DVD. i ku mojemu zdziwieniu obraz wypala sie 6 min (!!!) na predkosciach 8x (5 min) 6x (6 min). nie wierze ze 2,5 GB tak szybko sie nagrywa. ale comp bootuje sie z plyty i przy sprawdzaniu plyty na 14% wyskakuje blad. jak popatrze na plyte to obszar nagrany jest dosc znaczny (mniejwiecej do polowy). probowalem nagrywac nero 6 i alcoholem 120%. w obu przypadkach takie samo szybkie nagrywanie. plik zajmuje cos okolo 2,5 gb. pomocy bo nie chce sie uwalic w sciaganie tego od nowa. tym bardziej jak czytam ze podobne problemy maja ludzie z instalacja na CD. jakies pomysly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat przeczytalem doglebnie :P. problem w tym ze nie pamietam skad sciagalem plik. chyba jakos z google znalazlem link, poniewaz na oficjalnej stronie nie moglem znalezc wydania na DVD. czy jest mozliwosc sprawdzenia sumy w momencie gdy plik juz jest sciagniety?

 

domyslam sie ze owa suma powinna wynosic 2f151a7329846da685c2a72fcb40eba3e8a355a0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat przeczytalem doglebnie :P. problem w tym ze nie pamietam skad sciagalem plik.

nie szkodzi ze nie pamietasz skad sciagneles obraz plyty, poniewaz w przeciwienstwie do praktyki z windows plyty instalacyjne fedory w danej wersji sie nie zmieniaja (nie dodaje sie do nich uaktualnien) i dlatego na wszystkich serwerach/mirrorach powinny byc te same obrazy a co za tym idzie te same sumy kontrolne

 

aby sprawdzic sume kontrolna swojego pliku uzyj programiku sha1sum (w windows - hashcalc)

 

a porownanie zanjduje sie w plikach na serwerch Red Hat/Fedora:

http://download.fedora.redhat.com/pub/fedo...ore/4/i386/iso/

 

na przyszloasc pobieraj obrazy z pewnych zrodel jaki jest np. polski sunsite:

ftp://sunsite.icm.edu.pl/pub/Linux/fedora/linux/core/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sumy zgadzaja sie. sciagalem za pomoca Mozilla Firefox 1.0.6 (Windows). Az nie chce mi sie wierzyc ze ten program nie potrafi sciagnac plikow ponad 2 GB. pozatym plik jest wiekszy (ma 2,5gb)

 

co teraz? czyzby wina mojej nagrywarki? (Lite-on wielu jej nie lubi ;()?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co teraz? czyzby wina mojej nagrywarki? (Lite-on wielu jej nie lubi ;()?

nagrywarki DVD Lite-On wsrod sprzedawcow nie ciesza sie popularnoscia z powodu sporej ilosc serwisowania tego sprzetu,

 

mozliwe ze nagrywarka nie nagrala poprawnie obrazu, sprobuj nagrac z mniejsza predkoscia np. 4x lub 2x (doberz tez odpowiednia plyte)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...