Skocz do zawartości

Fatal Error Podczas Instalki


russh

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z instalacja fedory 4.Gdy instalator instaluje glibic-common nagle przerywa i wywala komunikat :"Podczas instalacji glibic-common-2.3.5-10 wystapil blad.Moze to oznaczac uszkodzony nosnik,brak miejsca na dysku i/lub problemy sprzetowe.Jest to blad nieodwracalny". Sprawdzilem sumy sha i mediacheck i wszystko jest ok.Instalowalem w trybie graficznym i tekstowym z plytek jak i z obrazow iso na dysku i zawsze ten sam blad.Raz udalo sie i instalka poszla dalej ale wykrzaczyla sie pod sam koniec instalacji. Stworzylem 3 partycje - root 12GB boot 100MB swap 700MB wiec brak miejsca tez nie wchodzi w gre. Przypuszczam ze cos nie tak moze byc ze sprzetem. Kosc ramu przekladalem wielokrotnie w rozne sloty, testy pamieci tez nic nie pokazaly.Obawiam sie ze przyczyna moze lezec w uszkodzeniu lub niepoprawnym dzialaniu jakiegos innego podzespolu. Naprawde nie mam pojecia o co chodzi instalatorowi?! Moze ktos udzielic mi jakiejs wskazowki jak ten problem rozwiazac ??

 

Moja konfiguracja:

Plytka Asus P3V4X

Pentium III 733MHz

256+128 SDRAM

2 Dyski Western Digital Caviar 80GB

Grafika Nvidia GeForce

Nagrywarka DVD LG,CDRW LG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wcześniej, ale forum zjadło mojego posta dry.gif

 

Nie mozna odznaczyć instalacji glibc-common. Jest to jedna z kluczowych bibliotek i bez niej system nie będzie działać.

 

Z teog co już kiedyś widziałem na forum, to wszelkie problemy z instalacją pakietów podczas instalacji zawsze wynikały z błędnego nagrania płytek albo złego działania podzespołów (pamięć, czytnik).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...