Skocz do zawartości

Restart Podczas Instalacji!


Lance

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problemy z zainstalowaniem FC4 e trybie textowym i graficznym... przy obu instalacjach system restartuje sie podczas instalacji... Moze to wina grafiki... Wylacza sie zawsze podczas instalacji trybow graficznych... Moja karta to MSI GeForce FX 5200!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj jeszcze z jakas inna karta graficzna jesli masz dostepna. Tam tez w tej konsoli (alt+ctrl+f2) o ktorej ci pisalem moga byc komunikaty dokladniej opisujace problem. Choc jak piszesz ze jest restart moze byc problem z odczytaniem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem z dma i nic to nie pomaga...

 

 

 

Sprzęt:

MSI GeForce FX 5200

 

AMD Athlon XP 2500+

 

Sound Blaster 128 PCI

 

Płyta głowna Asus (nie znam dokładnych parametrów)

 

DDR 256

 

Matrox 160 GB i 40 GB

 

Monitor Samsung SyncMaster 710MP

 

Restartuje przy instalacji X-window.... w Trybie graficznym przechodzi na linie polecen... a w tesktowym sie wiesza poprostu a pozniej resetuje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bylo tak: Mając sprzęt- nVidia FX 5200 (czyli to co

Ty), monitor IIYAMA Pro 410 (czy jakoś tak - nie pamiętam- z pracy klikam), instalowałem RedHata 9.0 i miałem to samo co Ty, komp mi instalki nie przyjmował - wywalał że "Out of range..." Dopiero Fedora 3 mi poszła na tej konfiguracji. Wydaje mi sie że to wina monitora (braku jego obsługi). Jeżeli masz to samo to będziesz miał chyba spory problem, bo nikt mi nie umiał pomóc, tak na naszych rodzimych jak i zagranicznych forach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Red Hat'em mialem ten sam problem, wylacza mi monitor podzcas proby instalacji.... sad.gif Probowalem najpierw zainstalowac w trybie tekstowym i zainstalowac sterowniki a pozniej updat'owac do graficznego, ale tez bez powodzenia... Chyba bede musial sprobowac z jakims innym Linuksem...sad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...