Skocz do zawartości

Anaconda Wychodzi Poza Ekran


jackowsj

Rekomendowane odpowiedzi

Jak do akcji wkracza Anaconda dalsza instalacji jest możliwa tylko na oslep poprzez klikanie TAB i ENTER, obraz nie mieści się na ekranie (?) Prónowałem z opcją nofb bo wyczytałem, że tak można przeprowadzić instalację gdy ma się problemy z ustawieniem grafiki (?) tak napisane było gdy dałem F3 przy prompcie zaraz po zabootowaniu. I takiego... dałem no fb ściągnął z netu jakiś stage i odpalił Anacondę, która nie mieści się na ekranie widzę mniej więcej 50% długości i szerokości obrazu, jego górny lewy róg. Kartę wykryło prawidłowo, monitor widziałem , że dało unknown. Co z tym fantem zrobić, nie mogę zmieniać opcji w OSD monitora bo mi potem Winda jako drugi system się wyłoży. Sprawdziłem jak będzie gdy uruchomię z innym parametrem rozdzielczości linux resolution=1280x1024 . Moje oczy nie kłamią, widzę dokładnie to samo gdy sprawdzałem z resolution 1024x768 i gdy próbowałem z opcją nofb scared.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jak wywołać tą instalację tekstową ?? Aha no i założmy że bym zainstalował to czy później już jak ruszą X'y nie będę miał nadal problemu ?? Próbowałem zmniejszyć rozmiar obrazu za pomocą OSD monitora - żadnej poprawy, obraz lepiej pasuje na ekranie ale i tak w okolicach 50% wysokości/szerokości go obcina (?) Aha w międzyczasie próbowałm kilku innych rozdzielczości ale tych raczej z górnej półki w moim monitorze, pomimo, że były inne rozmiar obrazu był constant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jak wywołać tą instalację tekstową ??

linux text (chyba, nie pamiętam)

Aha no i założmy że bym zainstalował to czy później już jak ruszą X'y nie będę miał nadal problemu ??

A to trzeba zobaczyć. Nie miałem takiej sytuacji rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...