Skocz do zawartości

Anaconda Się Nie Odpala


mike1221

Rekomendowane odpowiedzi

coś z wykrywaniem karty graficznej jest nie tak, nic nie wypisuje wyrzuca mi same białe okno i kursor, którym moge sobie pomachać.

 

Jak Ubuntu zainstalowałem to też było tak, tyle że po zalogowaniu jak już Gnome startowało, także potrzebuje jakąś komende na tryb graficzny, w którym mi to na pewno odpali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podobny problem mam tylko że nie posiadam takiej dobrej karty. W każdym razie zainstalowałem FC4 w trybie tekstowym ale teraz podczas uruchamiania systemu wyskakuje biały ekran z czarną ramką. I nie wiem co zrobic. Jesli uda Ci się rozwiązać ten problem daj znac na tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kurna ja mysle ze jest to problem kart z serii 6 nVidii. Tydzień wcześniej miałem jeszcze GeForca 5900XT i działało normalnie. Zadnego białego ekranu z samym kursorem. Teraz mam 6800 i po załadowaniu paru modułów, wyświetleniu ze mam mam GeForca 6800, Monitor samsunga myszke 3 przyciskową. Pojawia sie biały ekran. ma ktoś jakis pomysł???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Ja mialem cos podobnego z tym, ze pracuje na Radeonie X600 i do tego mam podlaczona Belinee przez DVI-D a jak zmienilem na zwykle D-SUB to poszlo ale tylko do momentu jak sie chcielm zalogowac... pozniej cos sie zwieszalo ( w roznych momentach) -jakby pamieci bylo za malo albo co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...