Skocz do zawartości

Instalacja Fc4 Na Xp


Rekomendowane odpowiedzi

witam. mam problem bowiem wczesniej jak mialem komp stacjoarny uzywalem XP i FC4 jednoczesnie. teraz kupilem laptopa dostalem oryginalnego XP (dostawaca fujitsu-siemens) i podczas instalacji FC4 zawiesza sie przy instalowaniu sterownikow do SCSI... nie mam pojecia co jest grane. na gwałt potrzebuje zainstalowac FC4 wiec blagam o pomoc i z gory dzieki za odpowiedz. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to w tym momencie ma jakiś związek ale z ciekawości zapytam: jeśli instalujesz wersję Recovery (XP), bo taką pewnie dostałeś, to tworzy one jedną (lub czasem dwie) partycje NTFS i zapełna nią cały dysk.

Ergo nie ma miejsca na zainstalowanie Fedory.

Więc gdzie Ty ją chcesz instalować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...odpowiadam od razu na posta neo_fox, ze mam miejsce na instalacje fedory (oddzielna partycje 15GB), a sa na FAT32.

Na Fedore to Ty zostaw wolne (puste) miejsce, a nie 15GB partycje FAT32...

Pozdro

Na upartego chyba by się dało wink.gif

Chociaż pewnie już niedługo bo M$ dostał w United States of Assmerica Patent na FAT32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie potrzeba zostawiac wolnego miejsca ( bez systemu plikow) na instalacje fedory bo wiem jak robilem na kompie stacjonarnym. poza tym u kumpla na laptopie tej samej firmy tylko V2040 "ten" etap instalacji przychodzi bez problemow. probowalem tez z innym XP ( wlansie od kumpla), ale niestety to samo ( "wisi")..... sad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze pozniej to miejsce zosanie zastapione przez fedore to ja wiem, ale problem polega na ladowaniu streownika ata_piix, szukalem w necie i znalazlem, ze trzeba wlaczyc w BIOSie tryb AHCI, mam go wlaczonego, ale niestety piszą, ze zarowno ten tryb ma byc wlaczony i zaladowany ata_piix, czego mi kuuuuurde nie robi... blink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...