Skocz do zawartości

Fedora Core I Red Hat Linux


m@rtinez

Czy podpisałbyś się pod petycją o zmianę nazwy z Fedory Core na Red Hat??  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podpisa?by? si? pod petycj? o zmian? nazwy z Fedory Core na Red Hat??

    • Tak
      5
    • Nie
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiamy się z McGiwer'em czy użytkownicy Fedory Core chcieliby ewentualnie spróbować zapytać firmę Red Hat o możliwość zmiany nazwy z Fedora Core na Red Hat Linux??

 

Pozdrawiamy

 

P.S. możecie na początku poczytać troche tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze troche sprostowac sonde m@rtinez'a. Otoz nie Red Hat, a Red Hat Linux. Mniej domyslni mogli sie pomylic ;) Moim zdaniem Fedora nie jest wcale zla nazwa, ale lepiej brzmi Red Hat Linux. I w sumie mozna powiedziec, ze to nadal jest RHL tylko ze zmieniona nazwa. To jednak nie to samo... Jesli bedzie musialo zostac Fedora Core, pogodze sie z tym, ale heh... pozostanie jednak zal, ze to nie jest Red Hat Linux w takiej samej postaci w jakiej byl kiedys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze troche sprostowac sonde m@rtinez'a. Otoz nie Red Hat, a Red Hat Linux. Mniej domyslni mogli sie pomylic ;) Moim zdaniem Fedora nie jest wcale zla nazwa[...]

W takim razie też mnie nie zrozumiełeś ;) mi nie chodziło o nazwe ale o coś więcej ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGiwer - podzielam Twoje zdanie. Równiez nie chciałem rozstać się z dawną nazwa, do tego nawet stopnia, że całkowicie zignorowałem wejście FC1, lądując między Auroxami, Mandrake i Xandrosem. Ale to już przeszłość. Jako wzór prawdziwej cnoty, uchowałem do dzisiaj także ten ostatni system na dysku i jego botloader odpala mi domyślnie FC2 . Oczywiście krążki z ostatnim wydaniem RHL również zostały zachowane na pamiątkę :unsure:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Nie wiem czy jest jeszcze sens zmiany nazwy Fedora Core na Red Hat Linux. Fedora tez niezle brzmi. Jesli jednak znalezlibysie chetni to mozemy napisac petycje na www.petitiononline.com Mysle jednak ze Fedora Core moze juz zostac... w koncu znaczy praktycznie to samo ;)

Musze potwierdzic ro:

Fedora- to brzmi dumnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem pod wpływem opinii publicznej ;) (patrz ankieta) musze w sumie stwierdzić, że jesteśmy w mniejszości co oznacza nie mniej nie więcej, że nasz pomysł upadł ... trzeba obmyślić nowy ;)

 

Pozdruffka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...