Skocz do zawartości

Fedora 5 - Dyskietka Bootujaca


Kane

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Sciagam wlasnie Fedore 5, bede to probowal zainstalowac na Compaq Proliant 3000R

Z tego co narazie zauwazylem to bestia ta nie bootuje sie z CD (wlozylem pierwszy CD Fedory i nie rusza) i bedzie mi potrzebna dyskietka startowa dystrybucji - czy Fedora 5 ma cos takiego ? Na plycie nic nie widze :/

 

Jesli Fedora tego nie ma to jak sobie poradzic ? Odpada przepiecie dysku z serwera do innego komputera - musze to zrobic jutro a nie mam w domu zadnego innego sprzetu SCSI.

 

Pomozecie ? wink.gif

 

Kane

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej dyskietki, bo kernel by się na nią nie zmieścił. Jak masz możliwoścm to gdzieś był link do obrazu, który można nagrać na pendrive'a.

 

Co do tego iso, to dobrze je wypaliłeś? Bo one zazwyczaj są bootowalne. Sumy kontrolne sprawdziłeś? Zakładam już, że w biosie na bootowanie ustawiłeś ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biosu to to cos chyba w ogóle nie ma, wlasnie sciagam soft serwisowy moze za pomoca tego sie dobiore - pisza ze bootuje sie to z CD i tu mnie mają - moze ten CD ktory tam jest po prostu nie czyta cd-r ?smile.gif

 

ale all clear - skoro nie ma dyskietki to trudno, moze odpale to jakos z IDE i przerzuce tam cedeki fedory. Pendrive na tym tez nie ruszy smile.gif

 

Jakby ktos mial tu na forum doswiadczenie z Proliantem 3000 to prosze o maila na [email protected] - przyda mi sie nieco pomocy

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...