Skocz do zawartości

Nie Dziala Mysz I Klawiatura...


frasun

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowalem sobie zupelnie niedawno Fedore Core 1. Wybralem starsza wersje poniewaz mam dosyc slaba konfiguracje i balem sie ze nowsza mi nie pojdzie, a do tego mialem porblemy z wypaleniem, nagrywarka ostatnio odmawia posluszenstwa. Ostatecznie zainstalowalem Fedore na starszym kompie (celeron 400, 256 MB RAM-u, 30 GB na HDD) wszystko zainstalowalo sie poprawnie jedyne co to po jakis 5 minutach dzialania systemu ale nie zawsze przestaje dzialac najpierw myszka a potem klawietura (tak sie tylko z ta klawiatura domyslam bo komp sie chyba nie zawiesza). Moze macie na to jakas recepte albo moze poradzicie mi jakas inna wersje fedory bardziej stabilna bo ta nie zrobila na mnie wrazenia sad.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry, ale cie musze zmartwic: na moje oko to FC chyba u ciebie lekko kuleje, zobacz sobie jak smiga linux edu-cd (odpal z plyty i zainstaluj na hdd)- jest to fajne distro, na starcie masz kadu, Firefoksa, thunderbirda i pelno konfiguratorow. ale MDK to nie jest, wiec spokojnie. distro bazuje na debianie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybralem starsza wersje poniewaz mam dosyc slaba konfiguracje i balem sie ze nowsza mi nie pojdzie,

Ehh. Tak jakby to coś zmieniało :/

jedyne co to po jakis 5 minutach dzialania systemu ale nie zawsze przestaje dzialac najpierw myszka a potem klawietura (tak sie tylko z ta klawiatura domyslam bo komp sie chyba nie zawiesza).

W logach nic nie ma? Jakie masz wpisy w xorg.conf (w FC1 chyba jeszcze XFree86.conf) nt. myszy i klawy? System zaktualizowany? (chociaż nie ma nowych uaktualnień)

moze poradzicie mi jakas inna wersje fedory bardziej stabilna

Na dzień dzisiejszy FC4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...