Skocz do zawartości

[fedora 5] Nie Moge Zainstalowac


sagem

Rekomendowane odpowiedzi

Chce zainstalowac sobie FC5 na konfiguracji (XP1700, ASUS A7V333, SAMSUNG 512MB, ATI 9600PRO, SBLIVE5.1, INTEL 100PRO,SILICON IMAGE 680 RAID,WINFAST TV, 2xSAMSUNG 80GB(RAID0), SEAGATE 80&40 GB, NEC DVD/RW, PIONEER DVD, LITEON CDRW, LOGITECH DCD, LG LCD 17”). Odpalam instalator w trybie graficznym i pokazuje sie mi czarny ekran z kursorem w kształcie litery X i dalej nie idzie. Odpalam w tekstowym i pokazuje niebieski ekran z napisem /dev/hda:"sil" and "hpt37x" formats discovered (using hpt37x)! i dalej nie rusza. Chciałem sciagnac sterownik pod Linuksa do tego kontrolera silicon image ale na stronie jest napisane ze kazde jajo 2.6 obsluguje ten kontroler. Co mam zrobic zeby zainstalowac ta Fedore ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odlacze 2 dyski (raid 0) od kontrolera ale zostawie 1 inny podlaczony to rusza. Po odlaczeniu tych 2 zostaja mi jeszcze 2 inne dyski. Wlasnie ten podlaczony do kontrolera i 1 podlaczony do plyty glownej. Na tym podlaczonym do kontrolera nie mam miejsca wiec go nie zainstaluje a na tym podlaczonym do plyty mam miejsce ale instalator mi go nie widzi jako standardowe /dev/hdx tylko jako /dev/mapper i po instalacji nie moze znalezc systemu plikow i wywala kernel panic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

,SILICON IMAGE 680 RAID,

 

2xSAMSUNG 80GB(RAID0),

SEAGATE 80&40 GB,

NEC DVD/RW,

PIONEER DVD,

LITEON CDRW,

Nic tu nie pomogę , ale daj trochę

Jak ty aż tyle rzeczy wpiąłeś tam ?

Ja mogę tylko 4 – a mam 3

Ale jestem z tyłu w sprzęcie

Płyta ma takie możliwości ? Czy coś dodawałeś ?

mi chodzi na ASUS ATI A9550 , tak dla formalności innych wypowiedzi.

Choć na gołej FC5 to tylko z MESY stery były

 

Narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...