Skocz do zawartości

k!zZy!?

Użytkownicy
  • Zawartość

    1
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

k!zZy!?'s Achievements

Początkujący

Początkujący (3/16)

0

Reputacja

  1. Witam. Mam następujący problem: Kilka dni temu kupiłem od znajomego kartę GF 5200 MX 128/128 , wczesniej mialem GF 4400 Ti 64MB, mój monitor to SonyMultiscan15sx , problem w tym, że na starej karcie moglem ustawic rozdzielczosc 1280x1024, a teraz max to 1024x768. Jest to niewygodne, bo przy tak małym ekranie ciężko mi pracować. Proszę o pomoc i o ewentualne wskazówki. Z góry dzieki
×
×
  • Dodaj nową pozycję...