Witam. Mam następujący problem: Kilka dni temu kupiłem od znajomego kartę GF 5200 MX 128/128 , wczesniej mialem GF 4400 Ti 64MB, mój monitor to SonyMultiscan15sx , problem w tym, że na starej karcie moglem ustawic rozdzielczosc 1280x1024, a teraz max to 1024x768. Jest to niewygodne, bo przy tak małym ekranie ciężko mi pracować. Proszę o pomoc i o ewentualne wskazówki. Z góry dzieki