Skocz do zawartości

Problem Z Instalacją Sterowników Ati


julsky

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka otóż jak w temacie mam problem z instalacją sterów ATI dla karty ATI Radeon 9000 Pro. Ściągnąłem odpowiednie sterowniki wpisuję komendę w konsoli i siup lecą te śmiechowe kreseczki i dochodzi do momentu kiedy wyskakuje ło takie cuś:

 

Detected configuration:

Architecture: i686 (32-bit)

which: no XFree86 in (/usr/local/sbin:/usr/local/bin:/sbin:/bin:/usr/sbin:/usr/bin:/usr/X11R6/bin:/root/bin)

X Server: unable to detect

Removing temporary directory: fglrx-install

 

Dodam iż korzstam z Fedora Core 2 i jest on po wszelikich możliwych updateach no i proszę bez komentarzy typu "kto jeszcze korzysta z Fedora 2 idź kup sobie Fedora 5 ;p" bo i tak sobię kupię ale jeszcze nie dziś biggrin.gif

 

Z GÓRY THX !!!!!! POZDRO 600 ELO KOMBINERKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka otóż jak w temacie mam problem z instalacją sterów ATI dla karty ATI Radeon 9000 Pro. Ściągnąłem odpowiednie sterowniki wpisuję komendę w konsoli i siup lecą te śmiechowe kreseczki i dochodzi do momentu kiedy wyskakuje ło takie cuś:

 

Detected configuration:

Architecture: i686 (32-bit)

which: no XFree86 in (/usr/local/sbin:/usr/local/bin:/sbin:/bin:/usr/sbin:/usr/bin:/usr/X11R6/bin:/root/bin)

X Server: unable to detect

Removing temporary directory: fglrx-install

 

Dodam iż korzstam z Fedora Core 2 i jest on po wszelikich możliwych updateach no i proszę bez komentarzy typu "kto jeszcze korzysta z Fedora 2 idź kup sobie Fedora 5 ;p" bo i tak sobię kupię ale jeszcze nie dziś biggrin.gif

 

Z GÓRY THX !!!!!! POZDRO 600 ELO KOMBINERKI

1) Zmieniłeś swoje uprawnienia na roota?

su -

2) Masz X11R6.7.0 ? Takie powinny być. Coś dziwnego, że instalator ci nie znalazł X'ów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...