Skocz do zawartości

Midnight Commander


redmateo2

Rekomendowane odpowiedzi

zainstalowałem Fedore Core 2 w trybie tekstowym - brakuje mi w niej midnight commandera - czy program ten jest dostępny tylko w wersji graficznej??

midnight commander jest zdecydowanie programem konsolowym, a nie Xwindowsowym. wystarczy go doinstalowac z ktorejs z plyt instalacyjnych fedory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem Fedore Core 2 w trybie tekstowym - brakuje mi w niej midnight commandera - czy program ten jest dostępny tylko w wersji graficznej??

midnight commander jest zdecydowanie programem konsolowym, a nie Xwindowsowym. wystarczy go doinstalowac z ktorejs z plyt instalacyjnych fedory.

nie pytałem jakim on jest zdecydowanie programem, ale czy po standardowej instalacji w trbie textowym jest dostępn yczy nie ... mnie jsza z tym,

 

na płycie nie ma wyboru - mam na mysli mozliwosci zainstalowania mc, tak wiec poszukałem w sieci, znalazłem to:

 

mc-4.6.0-2.i386.rpm

 

zainstalowałem (po drodze spotkałem sie z konfliktem języków - wiec przeinstalowałem fedore zastępując język polski --> angielskim,

 

pojawił się jednak kolejny problem:

 

mc odpala sięco prawda komendą mc - ale to co sie otwiera trudno nazwać przyjaznym zarządzaneim plikami: widok jest nieco "rozjechany" przy przeglądaniu podkatalogów "krzaczy" sie troche widok,

 

czy coś się da z tym zrobić jakies podpowiedzi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mieszasz koleś - kimkolwiek jestes :-) na bodaj 3 płycie fc2 jest mc

sprawdź - jest na pewno , jesli nie na 3 do na 2 ale na pewno nie jest dostępny w

trybie minimal , lecz oczywiście mozna go wybrać w panelu dosatkowych programów czy cos takiego (chyba narzedzia administracyjne )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

midnight commander jest zdecydowanie programem konsolowym, a nie Xwindowsowym. wystarczy go doinstalowac z ktorejs z plyt instalacyjnych fedory.

nie pytałem jakim on jest zdecydowanie programem, ale czy po standardowej instalacji w trbie textowym jest dostępn yczy nie ... mnie jsza z tym,

 

jesli zadajesz nieprecyzyjne pytania, nie spodziewaj sie precyzyjnych odpowiedzi

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...