Skocz do zawartości

Gnome - Upiększanie


qlaret

Rekomendowane odpowiedzi

prosze o nazwy jakichś programów ew. linki do stron gdzie mógłbym znaleść wszystko co pomoże mi zmienić mojego gnoma nie do poznania :)

 

np. w xp ..tfu bardzo lubiałem program objectdock

 

PS gdzieś kiedyś natknąłem sie na tym forum na podobny temat aczkolwiek nie moge go w tej chwili znaleść :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten artykuł już czytałem...

A więc czego Ci jeszcze brakuję? :)

 

Moim zdaniem Twój post powinien zaczynać się od słów:

Przeczytałem już 'to i to' zrobiłem 'to i to' - macie jeszcze jakieś ciekawe pomysły/doświadczenia np. coś w stylu...

 

Teraz to wygląda, na to, że zignorowałeś np. prace którą włożył w napisanie swojego artukułu Piotr82 :)

 

Myślę, że mógłbyś wykazać troszkę więcej swojej własnej "inicjatywy" w tym temacie, zachęcając przy okazji wszystkich do "czynnej" dyskusji ;)

 

pozdrawiam

 

PS. Sorry ale naprawdę uważam za istotne uświadamiać ludzią fakt - iż warto "dać troszkę z siebie" a nie tworzyć "suche" posty w pod tytułem brak zaangażowania oraz chcę to - dajcie mi to, bo nie chcę mi się samemu bawić ...".

 

Bez urazy ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu potrzebowałem drogi na skróty do wątku , który gdzieś chyba na tym forum czytałem właśnie apropo gnome itd. a gdzie ktoś (nie wiem czy nie ty akurat marcYr ) wrzuciłem jakies screeny swojego pulpitu i coś tam pisał o jakichś programach.....

 

to prawda poświęciłem na szukanie jakąś minute ...ale wybacz mi poznaje (_linuxa_ → Linuksa) ORT od 2,3 tygdni a już bym chciał wiedzieć wszystko (stąd właśnie ograniczyłem czas na szukanie tego tematu do minimum )

 

apropo dawanie czegoś odsiebie (oczywiście nie poczułem się urażony -> jak ktoś potrzebuje bury (że tak ładnie powiem ) :lol: to powinien ją dostać , zawsze to da do myślenia .....)

ale wracając do dawanie czegoś innym jak będę na tyle dobry, aby dać,pomóc komuś to to zrobie , a le póki jestem newbie póty :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu potrzebowałem drogi na skróty do wątku ,[...]

to prawda poświęciłem na szukanie jakąś minute ...ale wybacz mi poznaje (_linuxa_ → Linuksa) ORT od 2,3 tygdni a już bym chciał wiedzieć wszystko [...]

Niestety w ogóle mnie nie zrozumiałeś.

 

To że jesteś początkującym wcale nie zwalania Cię z "ruszania szarymi komórkami", a wręcz przeciwnie.

Mówisz że szukałeś wątku - nie napisałeś o tym - nie mówiąc już o tym, że sam stwierdziłeś że nie chciałeś tracić czasu.

Słuchaj - rzadko to robię ale czasem trzeba.... [Przeczytaj uważnie

 

i naprawdę robię to w dobrej wierzę :)i uwierz również, że jestem skłonny pomagać - naprawdę dużo z siebie dając - tylko nie lubię jak druga strona jest pasywna.

 

pozdrawiam i głęboko wierzę, iż nasz późniejsze „kontakty” będą miał diametralnie odmienny charakter. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

ja też mam taką nadzieje.....

i dziękuje za link :)

 

PS mi chodziło chyba o tą podstrone

(a przynajmniej o program gDeklets - co uświadomiłem sobie właśnie teraz (a przy okazji wczoraj miałem problemy z instalacją tegoż programu, jak sobie dzisiaj nie dam rady....))

 

PS2 no dobra dobra przyznaje się bez bicia gdybym poświęcił minute wiecej spokojnie znalazłbym to czego szukałem ..wieć przepraszam wszytkich którzy stracili swój cenny czas na czytanie tego wątku bez sensu

 

aczkolwiek link marcYra przyda się nie tylko mnie :)

 

a na przyszłość prosze o wyrozumiałość mimo uczciowych zamiarów zapewne jeszcze nieraz zadam pytanie bez sensu ;)

 

PS3 widzisz już się czegoś nauczyłem...właśnie chciałem zapytać jak się pogrubia teks itd.... a wystarczyło chwile poeksperymentować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że naprawdę robisz szybkie postępy :D .

 

To forum będzie spełniało swoją funkcję najlepiej wtedy, gdy będzie miejscem wymiany cennych/ważnych informacji - i do tego pragniemy dążyć.

 

Dlatego cieszymy się, gdy użytkownicy w tak krótkim czasie potrafią dostosować się do panujących tu reguł a jeszcze bardziej się cieszymy, gdy zaczynają aktywnie uczestniczyć w życiu tego forum.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qlaret jesteś osobą która czasem wzbudza kontrowersje (jak widzę ostanio ciągle wpadam na Ciebie na tym forum ;) ) ale potrafisz myśleć.... przyznac sie do błędu (czyli "nie idziesz w zaparte" ;) ).... szanuje takich ludzi.

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...